REKLAMA

TOK360: Amantadyna nie działa na COVID-19 (wyniki badań), projekt PiS dot. Izby Dyscyplinarnej, Rau kończy wizytę w Kijowie

TOK360
Data emisji:
2022-02-11 18:00
Audycja:
Prowadzący:
Czas trwania:
20:03 min.
Udostępnij:

Nowo powołany na stanowisko sędziego Trybunału Konstytucyjnego Bogdan Święczkowski ma być następcą Julii Przyłębskiej na fotelu prezesa Trybunału Konstytucyjnego - wynika z nieoficjalnych informacji, do jakich dotarła „Rzeczpospolita”. Z kolei prokurator Dariusz Barski, doradca ministra Ziobry ma zostać prokuratorem krajowym. Do powołania Święczkowskiego - jako sędziego TK - odnosił się w Poranku Radia TOK FM prof. Andrzej Zoll, były prezes Trybunału Konstytucyjnego i były Rzecznik Praw Obywatelskich. Cała rozmowa w Podcastach. Rozwiń »

Białorusin, który ma w Polsce przyznany status uchodźcy, jednocześnie jest ścigany za nielegalne przekroczenie granicy. Problem w tym, że legalnie przekroczyć jej nie mógł, bo od razu byłby zatrzymany. Białoruskie służby wydały za nim list gończy. Za działalność w opozycji.
Do sprawy białoruskiego obywatela odniósł się w TOK FM również Rzecznik Praw Obywatelskich prof. Marcin Wiącek. Cała rozmowa w Podcastach. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: TOK360

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA