REKLAMA

Orędzie Mózgu Państwa o chmurach po odmrażaniu łóżek

Prawda Nas Zaboli
Data emisji:
2022-02-14 16:30
Prowadzący:
Czas trwania:
01:34 min.
Udostępnij:

Idzie wiosna czas na zmiany. Mózg Państwa w tej sprawie zwraca się do Marszałkini Elżbiety Witek. W Orędziu również o odmrażaniu łóżek covidowych i deszczu, tak potrzebnego rolnikom.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przerwany program, aby nadać specjalne wystąpienie mózgu państwa Polki Polacy osoby tutejsze po operacji zmiany płci zarażeni, a niezrażeni rodacy w całym kraju trwa wielka akcja odmrażania łóżek covidowych i falę elki pracują całą mocą i ogromnych hal szpitali tymczasowych już bucha para wodna, tworząc gęstą sieć Moore, a rząd zapewni, że dzięki temu uruchomili wiosenne opady deszczu, które pomogą w zasiewach i będą nową tarczą anty pot Wyszkowa dla polskich Rozwiń » rolników wieś tańczy i śpiew i korzystając z okazji chciałbym zwrócić bezpośrednio do Pani Marszałek Witek Pani Marszałek na wiosnę należy zmienić fryzurę, bo pani nie może rodacy i tajniacy za chwilę ziemi wyjdą przebiśniegi, a na ulice, protestując i policji przypomina, że obie te grupy są pod ochroną to tyle dziękuję za wag Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRAWDA NAS ZABOLI

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA