REKLAMA

5# Czy to już koniec pandemii?

Mam pytanie
Data emisji:
2022-02-17 18:00
Audycja:
Prowadzący:
Czas trwania:
31:15 min.
Udostępnij:

Szwecja, Dania, Szwajcaria, Grecja, Wielka Brytania, Portugalia czy Hiszpania to kraje, które już ogłosiły częściowe, a niektóre z nich całkowite zniesienie obostrzeń. Ogłosiły początek końca pandemii i początek powrotu do normalności. W tym samym czasie międzynarodowe instytucje monitorujące zdrowie publiczne na świecie ostrzegają przed nieuzasadnionym optymizmem. Rozwiń »
Kto ma rację? Czy wciąż jest się czego bać czy można już zdjąć gardę? Czy mamy szansę na swobodne podróżowanie? Czy kiedyś jeszcze zobaczymy pełną salę w kinie? Czy zdejmiemy maski i będziemy mogli witać się z bliskimi jak kiedyś? I najważniejsze pytanie: czy to faktycznie początek końca pandemii?
W piątym odcinku podcastu pt. "Mam pytanie" będziemy mieć dla Państwa wiadomości dobre, ale także złe. Powiemy, dlaczego omikron jest dla świata szczęściem w nieszczęściu i czym jest odmieniana przez wszystkie przypadki endemia. Oraz dlaczego kolonizowanie przez człowieka dzikiej przyrody sprawia, że niczego nie możemy być w przyszłości pewni. Także w Polsce.
Partnerem podcastu jest firma doradcza EY. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: MAM PYTANIE

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA