REKLAMA

Podsumowanie dnia (14.03.2022)

TOK360
Data emisji:
2022-03-14 18:00
Audycja:
Prowadzący:
Czas trwania:
18:36 min.
Udostępnij:

19. dzień rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Dzień rozmów, ale też ostrzeżeń o możliwym użyciu broni masowego rażenia. Rozwiń »

Także dzień powoli porządkowanej pomocy ukraińskim uchodźcom dotarło ich do Polski blisko milion osiemset tysięcy.

To może być dobry tydzień dla tankujących paliwa. Po gwałtownych podwyżkach, ceny powinny teraz nieco spadać. Na początek informacja, która jest małym przełomem. Małą szansą na ograniczenie tragedii humanitarnej w Mariupolu na południu Ukrainy nad Morzem Azowskim. Władze poinformowały, że wyjechało stamtąd ponad 160 samochodów osobowych. Mieszkańcy jechali po uzgodnionym wcześniej korytarzu humanitarnym prowadzącym z Mariupola przez Berdiańsk do Zaporoża. Rosjanie przestrzegali zawieszenia broni. Dotychczasowe próby ewakuacji cywilów z Mariupola kończyły się niepowodzeniem. Mariupol pozostaje otoczony przez rosyjskie wojsko. Według lokalnych władz od początku rosyjskiej agresji 24 lutego zginęło ponad 2,5 tys. mieszkańców. Tymczasem w Odessie nad Morzem Czarnym wciąż trwa oczekiwanie na atak. O sytuacji w mieście mówił Piotr Andrusieczko z Outride.rs i Gazety Wyborczej. Cała rozmowa w Podcastach.

Poniedziałek to dzień rozmów ukraińsko-rosyjskich. Ich czwarta runda rozpoczęła się dziś rano. Do jutra trwa przerwa techniczna, która przeznaczona jest "na dodatkową pracę w podgrupach roboczych i doprecyzowanie pewnych określeń". Tak ujęła to strona ukraińska. Nadzieje nieco studził gość Poranka Radia TOK FM dr Adam Eberhardt, dyrektor Ośrodka Studiów Wschodnich. Cała rozmowa w Podcastach. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: TOK360

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium - Radio TOK FM bez reklam: czyli TOK + Muzyka, podcasty z audycji Radia TOK FM oraz podcastowe produkcje oryginalne TOK FM. Tylko teraz w cenie 15 zł za miesiąc. Na zawsze!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA