REKLAMA

ODC.12 Włączanie do codziennego życia ma działanie terapeutyczne

Jak pomagać, a jak nie pomagać - Przewodnik TOK FM
Data emisji:
2022-03-13 16:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:32 min.
Udostępnij:

Włączanie rodzin uchodźczych do codziennego życia ma działanie terapeutyczne. Bardzo ważne jest partnerskie traktowanie naszych gości - dzielenie obowiązków, wspólne spędzanie czasu. To upewni ich w przekonaniu, że są mile widziani.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
jak pomagać, a jak nie pomagać przewodnik Radia TOK sam zaprasza Anna Wacławik-Orpik każdy z nas ma poczucie godności nie trzeba być wojennym, choć chcą być źle znosić kolokwialnie rzecz ujmując bycie na czyjejś łasce w tej sytuacji między rodzinami dotyczącymi uchodźczyni może tworzyć się niepotrzebne napięcie, a najlepszym rozwiązaniem jest partnerskie traktowanie naszych gości włączanie do domowego życia dokładnie na takich samych zasadach jak funkcjonują wszyscy Rozwiń » domownicy nie musimy codziennie zapewnić naszych gości, że naprawdę są mile widziani wystarczy wspólnie gospodarować dzielić obowiązkami tak jakby państwo nagle przybyło rodzeństwa córek czy synów ktoś obiera kartofle dziecko wynosi śmieci jego mama kroi warzywa zupy to również bardzo dobry sposób na przywracanie osobom podstawowego poczucia normalności znajomy z sytuacji Giovanni czynności łączą bardziej niż deklarację nasze redakcyjne rodziny goszczące podkreślały jak jednoczące jest to zwyczajne wspólne życie dobrze sprawdzi się też prośby np. lekcje gotowania barszczu ukraińskiego przy tej okazji akurat bez związku z barszczem kolejne słowo podręcznego słownika kalafior to w języku ukraińskim z świetna kapusta jak pomagać jak nie pomagać przewodnik Radia TOK FM Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: JAK POMAGAĆ, A JAK NIE POMAGAĆ - PRZEWODNIK TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POSŁUCHAJ RÓWNIEŻ

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium 40% taniej! Dostęp do nagradzanych podcastów, wszystkich audycji z anteny oraz Radio TOK FM bez reklam w świątecznej zniżce.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA