REKLAMA

Podsumowanie dnia (28.03.2022)

TOK360
Data emisji:
2022-03-28 18:00
Audycja:
Prowadzący:
Czas trwania:
19:15 min.
Udostępnij:

Oligarcha Roman Abramowicz i ukraińscy negocjatorzy na rozmowy z Rosją - mieli objawy otrucia. To najnowsze informacje, jakie docierają do nas w 32 dniu rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Rozwiń »

Po raz pierwszy w Polsce działaczka stanie przed sądem za pomoc w przerwaniu ciąży. To sprawa bezprecedensowa na europejską skalę.

Branża budowlana ostrzega przed największym kryzysem od dwudziestu lat. W Ekonomii360 także apel Komisji Nadzoru Finansowego: - Państwo to znają doskonale... banki powinny szybciej podnosić oprocentowanie lokat - w ślad za podwyżkami stóp procentowych.


Pandemia się kończy, a uprawnienia były bardzo przyjemne i fajne - mówi w TOK FM Antoni Podolski były wiceminister spraw wewnętrznych i były dyrektorem Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. No to MSWiA postanowiło sobie te uprawnienia zachować. Gazeta Wyborcza opisuje projekt ustawy o ochronie ludności, który nie tylko kasuje rządowe centrum bezpieczeństwa, ale też wprowadza dwa nowe quasi-stany nadzwyczajne – pogotowia i zagrożenia – określane jako „stany podwyższonej gotowości". Można byłoby je wprowadzić bez kontroli parlamentu i zgody prezydenta - opisywał założenia ustawy w programie A teraz na Poważnie Antoni Podolski. Cała rozmowa w Podcastach. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: TOK360

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA