REKLAMA

Orędzie Mózgu Państwa o kłębach kurzu i izbie dyscyplinarnej

Prawda Nas Zaboli
Data emisji:
2022-04-04 16:30
Prowadzący:
Czas trwania:
01:31 min.
Udostępnij:

Niestety, z bitewnego kurzu jeszcze nic się nie wyłania. Mózg Państwa ostrzega przed tym co może się wyłonić jak ten kurz opadnie. Mózg Państwa zwraca się również do Zbigniewa Ziobry i apeluje, aby odpuścił już tę batalię o Izbę.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przerwany program, aby nadać specjalne wystąpienie mózgu państwa wielki plac osoby tutejsze po operacji korekty płci przerażeni i obojętni Brodacki niestety zbyt pewnego kurzu jeszcze nic się nie wyłania dlatego nie widać w tych kłębach kurzu jak rząd Polski dwoi się Troi by ulżyć naszym i uchodźców niedolą i kiedy kurz opadnie na pewno będziemy zdziwieni tą będzie widok dla ludzi o stalowych nerwach, korzystając z okazji chciałbym się bezpośrednio zwrócić do Rozwiń » Zbigniewa Ziobry, który woli izbę dyscyplinarną od miliardów z Unii drogi panie wyższa to tylko 1 izba bez kuchni sypialni i balkonie proszę o 3 dziwić rodacy i tajniacy wszędzie wokół leży śnieg to przypomina nam jak wiele spraw w Polsce, lecz patrzymy na to z pogodną rozpaczą po tyle dziękuję za odwagę Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRAWDA NAS ZABOLI

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium - Radio TOK FM bez reklam: czyli TOK + Muzyka, podcasty z audycji Radia TOK FM oraz podcastowe produkcje oryginalne TOK FM. Tylko teraz w cenie 15 zł za miesiąc. Na zawsze!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA