REKLAMA

12# Czy musimy zacząć żyć inaczej, by dało się tu w ogóle żyć?

Mam pytanie
Data emisji:
2022-04-07 18:00
Audycja:
Czas trwania:
22:53 min.
Udostępnij:

Francuzi słyszą apele o rezygnację z prania czy zmywania w dni powszednie, obniżenie temperatury w ogrzewanych prądem domach i wyłączenie niepotrzebnych urządzeń. Brytyjczycy mają ograniczyć gazowe grillowanie, a Włosi zastanowić się, co jest ważniejsze: pokój w Europie czy klimatyzacja. Rząd w Berlinie próbuje przekonać Niemców, by przesiedli się z prywatnych samochodów do transportu zbiorowego i startuje z projektem biletu miesięcznego na wszystkie środki komunikacji publicznej za jedyne 9 euro miesięcznie (ok. 40 zł). Rozwiń »

Międzynarodowe instytucje stawiają sprawę jasno: nie ma mocnych, trzeba oszczędzać energię. Czy naprawdę trzeba? Dlaczego? Czym jest transformacja energetyczna? Czy po okresie zaciskania energetycznego pasa nastąpi era powszechnej energetycznej szczęśliwości z tanim prądem i czystym powietrzem? I kiedy to będzie? I czy jest sposób, by nie płacić za to wszystko więcej niż to absolutnie konieczne?
O tym w najnowszym odcinku podcastu Mam Pytanie. Zapraszamy.
Partnerem podcastu jest firma doradcza EY. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: MAM PYTANIE

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA