REKLAMA

SMS o zaległości podatkowej? Uwaga, to oszustwo!

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2022-04-27 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:20 min.
Udostępnij:

Bezpieczeństwo to jeden z głównych tematów poruszanych w Przewodniku Technologicznym. Wczoraj opowiadałem Państwu jak ustawić automatyczne usuwanie wiadomości w komunikatorach, a przedwczoraj o tym jak zalogować się do e-Urzędu Skarbowego aby rozliczyć się z fiskusem przez internet. Zapraszam na tokfm.pl oraz do naszej aplikacji mobilnej. Dzisiaj ostrzeżenie przed SMSami wysyłanymi przez oszustów. Rozwiń »

Coraz częściej pojawiają się sygnały o wiadomościach lub nawet telefonach od złodziejek i złodziei próbujących wcisnąć kit o nadpłacie lub zaległości podatkowej. W SMSach lub mailach są jeszcze linki do rzekomego uregulowania należności. Proszę nie dać się nabrać, bo strony są łudząco podobne do stron banków. Podając dane umożliwiają Państwo oszustom i oszustkom wyczyszczenie swoich kont.

Proszę pamiętać, że skarbówka chcąc się z Państwem skontaktować, albo wysyła list polecony lub prowadzi korespondencję na portalu usług publicznych ePUAP. Proszę nie klikać w linki w SMSach.

Jeśli ktoś z Państwa padł ofiarą oszustwa, należy jak najszybciej zastrzec w banku swoje konto oraz w razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktować się z najbliższą jednostką policji. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam bezpieczeństwo to jeden z głównych tematów poruszonych w przewodniku technologicznych wczoraj opowiadałem państwo jak ustawić automatyczne usuwanie wiadomości w komunikatorach, a przedwczoraj o tym jak zalogować się do e-Urzędu skarbowego, aby rozliczyć z fiskusem przez internet zapraszam na tokfm PL oraz do naszej aplikacji mobilnej dzisiaj ostrzeżenie przed SMS-ami wysyłanych przez oszustów coraz częściej pojawiają Rozwiń » się sygnały o wiadomościach lub nawet telefonach od złodzieje i złodziei próbujących wcisnąć kit o nadpłacie lub zaległości podatkowej w SMS-ach lub mailach są jeszcze linki do rzekomego uregulowania należność proszę nie dać się nabrać, bo strony są łudząco podobne do stron banków, podając dane umożliwiają państwo oszustom i oszustką wyczyszczenie swoich kont proszę pamiętać, że skarbówka, chcąc się z państwem skontaktować albo wysyła list polecony lub prowadzi korespondencję na portalu usług publicznych ePUAP proszę nie klikać linki w SMS-ach jeśli ktoś z państwa padł ofiarą oszustwa należy jak najszybciej zastrzec w banku swoje konto oraz w razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktować się z najbliższą jednostką Poli Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POSŁUCHAJ RÓWNIEŻ

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium 40% taniej. Radio TOK FM bez reklam, podcasty z audycji i podcasty tylko dla Subskrybentów.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA