REKLAMA

Jutronauci: A co, jeśli śmieciarz jest zawodem przyszłości?

Gościnnie: Wyborcza, 8:10
Data emisji:
2022-04-29 10:10
Prowadzący:
Czas trwania:
24:54 min.
Udostępnij:

103. odcinek podcastu w programie "Jutronauci". Zarządzanie odpadami staje się jedną z kluczowych gałęzi gospodarki, a w 2027 r. jej wartość osiągnie 2,3 bln dolarów - wynika z danych firmy Allied Market Research. Nad technologiami poprawiającymi redukcję, utylizację czy neutralizację odpadów pracują tysiące start-upów na całym świecie. Jakich kwalifikacji najbardziej brakuje dziś firmom zajmującym się gospodarką odpadami? Jakie segmenty mają dziś największy prestiż? I jak powinniśmy zachęcać nasze dzieci, by myślały o karierze w tej branży? Vadim Makarenko z firmy Statista pyta o to Michała Pacę, który od ponad 20 lat zajmuje się gospodarką odpadami i oczyszczaniem ścieków. A po godzinach pomaga młodym ludziom wybrać ścieżkę kariery. Rozwiń »
Więcej tekstów i rozmów o przyszłości znajdziesz w najnowszej edycji programu "Jutronauci": https://wyborcza.pl/jutronauci Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE: WYBORCZA, 8:10

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA