REKLAMA

Millennium Docs Against Gravity startuje 13 maja. Czym zaskoczy w tym roku?

Przewodnik Festiwalowy
Data emisji:
2022-05-02 16:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:28 min.
Udostępnij:

Millennium Docs Against Gravity po dwóch pandemicznych latach powraca do tradycyjnych majowych dat. 13 maja już po raz 19 rozpocznie największy polski festiwal filmowy. „Docsy” to nie tylko najlepsze kino dokumentalne z całego świata, ale także spotkania z twórcami i twórczyniami oraz debaty poświęcone tematom poruszanym w prezentowanych filmach. Rozwiń »

Radio TOK FM jest patronem festiwalu, a więcej informacji na stronie mdag.pl. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik festiwalowy Millennium Docs Against Gravity po 2 pandemicznych latach powraca do tradycyjnych majowych dat 13maja już po raz dziewiętnasty rozpocznie się największy Polski festiwal filmowy Docs to nie tylko najlepsze kino dokumentalne z całego świata, ale także spotkania z twórcami twórczynią ami oraz debaty poświęcone tematom poruszanym w prezentowanych filmach to jest radiowy przewodnik po festiwalu nazywam się Anna Piekutowska dzień dobry w kwestii Millennium Docs Rozwiń » Against Gravity odbędzie się właśnie miastach Warszawie Wrocławiu Gdyni Poznaniu Katowicach Lublinie Bydgoszczy oraz po raz pierwszy w Łodzi od 24maja do 5czerwca wybrane filmy będzie można obejrzeć również online tegoroczne hasło festiwalu to Fink Everything jak piszą twórcy zostało zaczerpnięte z filmu wymyślić świata nowa to zaproszenie do ponownego przemyślenia naszego spojrzenia na świat w obliczu pandemii oraz rosyjskiej agresji Ukrainie w tym roku na Millennium Docs Against Gravity znajdą państwo m.in. sekcję poświęconą Ukrainie los stoi oczywiście film o miłości oblicza dalekiego Wschodu Azji w sekcji, zanim dorośnie skupia się na młodych bohaterach bohaterkach poszukujących swojej ścieżki nauka nas uratuje opowie o rzetelnej wiedzy opartej na faktach ani fejsa tegoroczną sesję awangardową są archiwa przyszłości Radia TOK sam jest patronem festiwalu, a więcej informacji na stronie NBA, jakie kropkę teren przewodnik festiwalowy Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK FESTIWALOWY

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA