REKLAMA

Kto zwycięży w konkursie głównym Millennium Docs Against Gravity? Przyjrzyjmy się kandydatom

Przewodnik Festiwalowy
Data emisji:
2022-05-03 16:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:32 min.
Udostępnij:

W 2021 roku Grand prix festiwalu Millennium Docs Against Gravity otrzymała Animacja "Przeżyć" w reż. Jonasa Pohera Rasmussena. Kto zwycięży w Konkursie Głównym festiwalu w tym roku? Przyjrzyjmy się kandydatom. Rozwiń »

Radio TOK FM jest patronem festiwalu, a więcej informacji na stronie mdag.pl. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik festiwalowy w 2021 roku grand prix festiwalu Millennium Docs Against Gravity otrzymała animacja przeżyć w reżyserii Jonasa Rasmussena to zwycięży w konkursie głównym festiwalu w tym roku przyjrzyjmy się kandydatom to jest radiowy przewodnik po festiwalu nazywam się Anna Piekutowska dzień dobry w tym roku do konkursu głównego zostało zakwalifikowanych 12 filmów wśród nich są 3 polskie tytuły pisklaki, czyli opowieść o dorastaniu Lombard portretując Bytom zwany Rozwiń » polskim Strojny oraz polsko niemiecko czeska produkcja ani Austin darów o ludobójstwie na jazdach ludobójstwie, które cały czas trwa oprócz tego nagrodę główną powalczy w zdobywczyni Oscara Andrei Arnold krowa Babi Jar Syrię Łoźnicy młody Platon północnej Irlandii z kolei z Islandii konkurs główny wystartuje również film, który powstał w całości wirtualnej rzeczywistości na Platformie via czad Love Story niezwykłą trójkącie miłosnym pt. wulkan miłości indyjskich w mroku niepewności, który już został doceniony w zeszłym roku w Cannes i dokumentalny thriller terytorium, a ja zaś trzymam kciuki za dom zdarza w opowieść o tymczasowym domu dziecka położonym w samym środku ukraińskiej strefy wojennej Gliszczyński zaledwie 20 km od dawnej linii frontu w Donbasie, gdzie dzisiaj są jego podopieczni radio TOK FM jest patronem festiwalu, a więcej informacji na stronie Mb AG kropkę PL przewodnik festiwalowy Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK FESTIWALOWY

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz z rabatem 40%. Wybierz pakiet Standardowy z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA