REKLAMA

Podsumowanie dnia (16.05.2022)

TOK360
Data emisji:
2022-05-16 18:00
Audycja:
Prowadzący:
Czas trwania:
17:52 min.
Udostępnij:

Epidemia już formalnie zniesiona. Została zastąpiona stanem zagrożenia epidemicznego. Według oficjalnych danych Ministerstwa Zdrowia - dziś potwierdzono 95 zakażeń koronawirusem. Na nieco ponad cztery i pół tysiąca testów. I nawet biorąc pod uwagę, że to dane z niedzieli, jest słabo - mówił w programie A teraz na poważnie ekspert Naczelnej Rady Lekarskiej do spraw COVID-19, dr Paweł Grzesiowski. Cała rozmowa w Podcastach. Rozwiń »

Może widzieli Państwo w internecie ukraińskich żołnierzy, którzy przy słupach granicznych w okolicach Charkowa meldują, że wypchnęli wroga poza granice kraju. To ogromny sukces - mówił w programie Połączenie Michał Kacewicz z Biełsatu. Cała rozmowa w Podcastach.

Biznesmen, który wyłożył prawie 15 mln zł na odkupienie działki od żony premiera, wraz z grupą przyjaciół i wspólników, w tym znajomą Iwony Morawieckiej ze studiów, od lat przejmują nieruchomości po BZ WBK. Zaczęli w czasach, gdy prezesem banku był Mateusz Morawiecki - ujawnia wyborcza.pl. "Pan Premier nie ma żadnych relacji" z opisywanymi biznesmenami i w ogóle nie wiedział, kto kupował budynki banku - odpowiada centrum informacyjne rządu. A współautor artykułu Marcin Rybak w programie A teraz na Poważnie po raz kolejny dopytywał o majątek szefa rządu i jego żony. Cała rozmowa w Podcastach.

Jednego tylko dnia zmarli dwaj wielcy Polscy aktorzy.
Ignacy Gogolewski i Jerzy Trela, którego w rozmowie z Martą Perchuć Burzyńską wspominała Anna Dymna. Cała rozmowa w Podcastach.

W zakładce A teraz na poważnie znajdą państwo również rozmowę Mikołaja Lizuta z Olgierdem Łukaszewiczem. O dwóch Kordianach... Jerzego Treli i właśnie, również zmarłego wczoraj Ignacego Gogolewskiego. Cała rozmowa w Podcastach. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: TOK360

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA