REKLAMA

Mama wraca do pracy. Jak przypomnieć kobiecie, o tym, jak wielkie kompetencje uzyskuje zostając matką?

Gościnnie: Wysokie Obcasy
Data emisji:
2022-05-18 15:50
Czas trwania:
33:13 min.
Udostępnij:

Każda z nas - mam - wie, jak trudny jest powrót do pracy po zakończeniu urlopu macierzyńskiego czy wychowawczego. Wiele z nas zmaga się wtedy nie tylko z notorycznym uczuciem niewyspania i wypalenia, ale też z zaniżonym poczuciem wartości i permanentnym stresem: jak ja sobie teraz poradzę? Szukamy więc ucieczki od stresu, a taką ucieczką często stają się używki. Dla młodych, zestresowanych mam, stolica uruchomiła więc program „Mama – Warszawianka na rynku pracy". Dlaczego kobiety piją? Czy problem alkoholowy wśród młodych mam to rzeczywiście coraz bardziej powszechna sytuacja? Jak przypomnieć kobiecie, o tym, jak wielkie kompetencje uzyskuje zostając matką? Rozwiń »
Rozmawiamy o tym z Dorotą Czekaj, prezeską Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, która jest współorganizatorem warszawskiego programu oraz z Katarzyną Andrusikiewicz, psycholożką, psychoterapeutką uzależnień. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE: WYSOKIE OBCASY

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA