REKLAMA

Podsumowanie dnia (26.05.2022)

TOK360
Data emisji:
2022-05-26 18:00
Audycja:
Prowadzący:
Czas trwania:
19:49 min.
Udostępnij:

Wołodymyr Zełenski krytykuje Zachód, który - jak twierdzi - robi za mało, by pomóc jego krajowi w walce z Rosją. I stanowczo sprzeciwia się propozycjom (takim jak ta wyrażona ostatnio przez byłego amerykańskiego sekretarza stanu Henry'ego Kissingera) dotyczącym oddania części terytorium Rosji, by zakończyć wojnę. Ustępstwa terytorialne byłyby w ocenie prezydenta Ukrainy iluzją pokoju. Wołodymyr Zełenski znów apeluje m.in. o zwiększenie dostaw ciężkiej broni. Bo Rosja mobilizuje coraz większe siły do walk w Donbasie. Internet obiegły zdjęcia transportów sprzętu wojskowego. Mówił o tym w audycji Popołudnie Radia TOK FM dr Michał Piekarski z Zakładu Studiów nad Bezpieczeństwem Uniwersytetu Wrocławskiego. Cała rozmowa w Podcastach. Rozwiń »

Ósmoklasiści napisali dzisiaj ostatnią część egzaminów. Ponad pół miliona uczniów zmierzyło się dzisiaj z językiem obcym. W przypadku 97 procent był to angielski. Dyrektorka szkoły podstawowej nr 103 w Warszawie Danuta Kozakiewicz mówiła w TOK FM o wrażeniach uczniów. Cała rozmowa w Podcastach. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: TOK360

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA