REKLAMA

Opalanie chrustem, pijany Chopin i striptiz antykleszczowy. Lista 564

Lista Przebojów TOK FM
Data emisji:
2022-06-03 19:20
Prowadzący:
Czas trwania:
14:08 min.
Udostępnij:

Dzisiaj w „Liście” jest naprawdę grubo. Chopin improwizuje po pijaku na imprezie w Paryżu z udziałem Mickiewicza i Słowackiego, w obronie przed kleszczem zaleca się striptiz, w obronie przed mrozem zaleca się z kolei chrust, bo węgiel w Polsce występuje tylko w wyobraźni górników, żądających wiecznie żeby ich utrzymywać z budżetowych pieniędzy. Jedynie powracający z Wielkiej Brytanii do Piekar Śląskich członkowie czteroosobowej rodziny składającej się z sześciu osób są, zdaniem premiera Morawieckiego, szczęśliwi. Rozwiń »

Do premier dołącza kontynuator dzieł Barei Papierski Zbigniew z Łodzi, który nie po to zarządza komunikacją publiczną żeby oferować pasażerom czego sobie tylko życzą. Na drugim, ex aequo, Mateusz Morawiecki o pazerności, która u Norwegów mu się nie podoba oraz Michał Kamiński u Jana Wróbla krzyczący swą konfekcją i nie tylko.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też pisać: lista@tok.fm Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: LISTA PRZEBOJÓW TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium - Radio TOK FM bez reklam: czyli TOK + Muzyka, podcasty z audycji Radia TOK FM oraz podcastowe produkcje oryginalne TOK FM. Tylko teraz w cenie 15 zł za miesiąc. Na zawsze!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA