REKLAMA

Zdrowa rozmowa. Zapowiedź nowego podcastu "Wyborczej"

Gościnnie: Zdrowa Rozmowa Podcast Gazety Wyborczej
Data emisji:
2022-06-08 06:00
Czas trwania:
02:19 min.
Udostępnij:

W środę 15 czerwca premiera podcastu zdrowotnego "Wyborczej”. Rozwiń »
Co tydzień będziemy publikować odcinki "Zdrowej rozmowy", której gospodyniami są Katarzyna Staszak i Margit Kossobudzka. To doświadczone dziennikarki działu nauka i zdrowie "Wyborczej”, które zawsze merytorycznie, ale przy tym w przystępny sposób i z dawką humoru podejmą tematy ważne oraz te, o które chcielibyśmy zapytać lekarza, ale nie mieliśmy odwagi.
"Zdrowa rozmowa” to podcast z misją. W myśl starej zasady "lepiej zapobiegać, niż leczyć", częściej usłyszymy o stylu życia niż o chorobach. Prowadzące oddzielają prawdę od fikcji, rozmawiają z ekspertami, pomagają słuchaczom nawigować w gąszczu skomplikowanych, często sprzecznych porad medycznych.
W pierwszym odcinku dowiemy się, jak dożyć w zdrowiu stu lat. W kolejnych odcinkach sprawdzimy, czy można mieć alergię na komary, być otyłym bez nadwagi, ile godzin dziennie powinniśmy spać i jak w tani sposób poprawić wygląd skóry.
Zapraszamy do słuchania w każdą środę od 6 rano! Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
dobry witamy w nowym podcaście GazetyWyborczej zdrowe rozmowa Łukasz Stasiak Margit Kossobudzka jesteśmy dziennikarkami gazety wyborczej od lat piszemy o zdrowiu od 18 już pisze o tym zdrowiu chciałabym zacząć teraz pisać o zdrowym stylu życia i właśnie taki jest nasz plan jaki, więc nasz podcast będzie właśnie o tym rozmawiamy co środę o tym jak długo żyć się dobrze czuć jak być zrelaksowany nie poddawać dziennym trudnością jakieś, żeby być dobrej kondycji i jak Rozwiń » się ruszać, żeby ruszyć przez całe życie nie przez jeden z Senatu jak się dobrze wysypiać Margit najbardziej lubi tyka wałki, które mówią o tym jak zredukować stres tak ja lubię wzruszać tarczę wzruszać, a potem tak się zrelaksować po tym, wzruszeniu i pomyśleć sobie, że zdrowie leży setki, a robi się ruszyć, chociaż się też wzruszam wbiegł nieraz spotkałam na mecze w lesie się wzruszam jak widzę moje 3 pociechy do tak od czasu do czasu, ponieważ jestem mamą trójki dzieci cię zauważy, a ja mam córkę także tych dzieciach też czasem będzie w naszych podcastach będziemy opowiadały o swoich własnych doświadczeniach o tym jakie mamy problemy z tym, żeby żyć zdrowo, ponieważ codziennie mamy kontakty z nowymi naukowymi doniesieniami o zdrowiu to sprawdzimy co świeżego jest wartego zauważenia w trendach codziennie rozmawiamy z lekarzami co jakiś czas zaprosimy audycji też specjalista, który nam opowie różne ciekawe rzeczy, których nie wiemy, bo to co się dzieje w tej chwili dzisiaj nie co było w badaniach naukowych 15 lat temu tak, bo medycyna szybko zmienia i bardzo też integruje jest tym co kiedyś nazywano uważane są dzisiaj po prostu wszystko co dotyczy dbania o siebie staje się także nic, czyli dusza życia, kiedy dość tak jest zapraszamy zaś każda z Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE: ZDROWA ROZMOWA PODCAST GAZETY WYBORCZEJ

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Posłuchaj o tym, co ważne w TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam 40% taniej! Bądź na bieżąco.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA