REKLAMA

21# KPO - czy to coś dla Ciebie?

Mam pytanie
Data emisji:
2022-06-09 17:00
Audycja:
Prowadzący:
Czas trwania:
34:33 min.
Udostępnij:

Polska gospodarka hamuje. Konsumenci przygnieceni skalą drożyzny zaczynają oglądać każdy grosz; na zakupy wyruszają z detaliczną listą zakupów i odliczoną gotówką. Z niektórych wydatków rezygnują całkowicie, na inne w najbliższym czasie przeznaczą mniejsze kwoty. W badaniach widać dokładnie pogarszające się nastroje Polaków, zaraz po nich humory popsują się przedsiębiorcom. W tej sytuacji gospodarce przydałby się dodatkowy zastrzyk gotówki, najlepiej otrzymanej w prezencie. Rozwiń »

Tak się składa, że gotówka się właśnie znalazła, czy też raczej za jakiś czas fizycznie (być może) znajdzie się na rządowych kontach. Krajowy Plan odbudowy - Polska jest bliżej niż kiedykolwiek otrzymania z Brukseli setek miliardów złotych, w tym części bezzwrotnie do wydania w niespotykanym wcześniej tempie. Czy te Wielkie Sumy zostaną przeznaczone na Wielkie Rzeczy? Czym jest choroba holenderska i dlaczego pieniądze wyrzucane z helikoptera szczęścia nie dają? Czy szeroki strumień gotówki płynącej z Brukseli zapewni Polakom gospodarcze powodzenie? Oraz kogo w ogóle powinno to wszystko obchodzić? O tym w najnowszym docinku podcastu Mam Pytanie, zapraszamy.
Partnerem podcastu jest firma doradcza EY. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: MAM PYTANIE

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA