REKLAMA

Impreza nad Wisłą. Jak się bawić, nie przeszkadzając innym?

Gościnnie: Warszawa nadaje
Data emisji:
2022-06-10 06:00
Prowadzący:
Czas trwania:
01h 05:34 min.
Udostępnij:

Od lat chodzimy tam siedzieć, rozmawiać, patrzeć na wodę. Spędzanie czasu nad Wisłą ma też swoje ciemne strony: to hałas, agresja, śmieci. Ale czy to jest kwestia tego, czy nad Wisłą wolno tak jak dziś pić alkohol, czy też - co może już niedługo nastąpić z powodu sądowej decyzji - nie będzie można go spożywać? Co zrobić, żeby brzegi Wisły były dobrym, przyjaznym miejscem? Rozwiń »
Na takie pytania szuka odpowiedzi autor tego odcinka podcastu Wojtek Karpieszuk. Rozmawia z imprezowiczami na nadwiślańskich schodkach oraz z towarzyszącymi mu Danielem Łagą, radnym Śródmieścia, i Markiem Tatałą, który wygrał sądową batalię o swobodę picia alkoholu na bulwarach.
Naszym gościem w studio jest pełnomocnik ratusza ds. Wisły Jan Piotrowski.
Na zakończenie felieton, oczywiście o Wiśle, przeczyta zakochany w tej rzece Darek Bartoszewicz, niegdyś nasz dziennikarz, dziś w drużynie ratusza zajmujący się m.in. nagrodą architektoniczną prezydenta Warszawy i autor książki "Warszawski przewodnik wiślany”. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE: WARSZAWA NADAJE

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz z rabatem 40%. Wybierz pakiet Standardowy z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA