REKLAMA

"Pojechałem w świat i zrozumiałem, że Kościół w Polsce nie wychował dobrego narodu" Lista 566.

Lista Przebojów TOK FM
Data emisji:
2022-06-24 19:20
Prowadzący:
Czas trwania:
13:41 min.
Udostępnij:

Piątek, piąteczek, piątunio - tę frazę często słyszę od Koleżanek i Kolegów radiowców, gdy przygotowuję „Listę Przebojów”, bo od lat jest ona w radiu TOK FM jednym z symboli zbliżającego się weekendu. Ale też podcast „Babel” ukazuje się w piątek, a ten ostatni przed wakacjami, czyli najnowszy, jest jeszcze bardziej piąteczkowy niż zwykle. Mniej śmiesznie brzmi były premier, który bez mrugnięcia okiem opowiada, że kiedy o pewnych rzeczach myślał krytycznie publicznie mówił coś innego oraz wylicza, od którego dziecka przestał bijać swoje potomstwo. Rozwiń »

Wśród premier pojawia się premier Morawiecki w swej klasycznej, excelowej poezji (po raz kolejny przywołujemy i pozdrawiamy wiadomy fanpage na FB) a premier w zupełnie innej retorycznej formule, odwołującej się do czasów hitlerowskich do premier dołącza, bo ta właśnie jego wypowiedź, wraz z ripostą prezesa PSL, zajęły pierwsze miejsce w poprzedniej „Liście”. Na drugim - jarosławskie, przepraszam: sochaczewskie ćwiczenia ze skandowania.

Słuchaj, głosuj, możesz też pisać: lista@tok.fm Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: LISTA PRZEBOJÓW TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz z rabatem 40%. Wybierz pakiet Standardowy z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA