REKLAMA

Orędzie Mózgu Państwa

Prawda Nas Zaboli
Data emisji:
2022-06-27 16:20
Prowadzący:
Czas trwania:
01:40 min.
Udostępnij:

Polki! Polacy! Osoby tutejsze po operacji korekty płci! Przerażeni i obojętni! Brodacy! Czekaliśmy i doczekaliśmy się. Oto rozpoczęła się ogólnopolska trasa koncertowa stand-upera Jarosława Kota Kaczyńskiego. Jego najnowszy spektakl zatytułowany "Jak to baba, skoro chłop?" witany jest w kolejnych miastach i miasteczkach entuzjastycznie patriotycznym rechotem. Kot Kaczyński objeździ cały kraj, a finał trasy zaplanowany jest późnym latem na centralnych dożynkach w południowej Polsce. Nie przegapcie tego przedstawienia! Rozwiń »
Korzystając z okazji chciałbym siem zwrócić bezpośrednio do uczniów i uczennic, którzy rozpoczęli wakacje. Drodzy moi, możecie spać do dwunastej, skoda tylko, że w wakacje już się o tym nie marzy.
Rodacy! I Tajniacy! Teraz, kiedy w pokojach nauczycielskich zostały już tylko krzyże pomyślmy ciepło o tych coraz mniej licznych, którzy tam jesienią wrócą.
To tyle. Dziękuję za odwagę. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przerwany program, aby nadać specjalne wystąpienie mózgu państwa dzięki izolacji osoby tutejsze po operacji korekty budzi przerażenie i obojętne rodacy czekaliśmy i doczekaliśmy się od rozpoczęła się ogólnopolska trasa koncertowa stand-uper Jarosława kota Kaczyński jego najnowszy spektakl zatytułowany jak to baba skoro chłop witany jest w kolejnych miastach miasteczkach entuzjastycznie patriotycznym rechot kod Kaczyński objeżdża cały kraj, a finał trasy zaplanowane jest Rozwiń » późnym latem na centralnych dożynkach w Południowej Polsce nie przegapcie tego przedstawienia, korzystając z kas chciałbym się zwrócić bezpośrednio do uczniów uczennic, którzy rozpoczęli wakacji drodzy moje możecie spać dwunasty szkoda tylko, że wakacje już się o tym nie ma radiacji i tajniacy teraz, kiedy w pokojach nauczycielskich zostały już tylko krzyże pomyślmy ciepło od tych coraz mniej licznych, którzy tam jesienią wróci Kyle dziękuję za odwagę Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRAWDA NAS ZABOLI

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POSŁUCHAJ RÓWNIEŻ

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium 40% taniej. Radio TOK FM bez reklam, podcasty z audycji i podcasty tylko dla Subskrybentów.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA