REKLAMA

Paradise Cave - Wietnam

Przewodnik w Podróży
Data emisji:
2022-07-18 16:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:27 min.
Udostępnij:

Miejsce jak z baśni. Kolory i kształty wręcz nierealne. A wszystko ukryte w najpiękniejszej jaskini Wietnamu - Paradise Cave.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
po przewodnik TOK FM podróże zaprasza Piotr Palarz w tym tygodniu będziemy szukali cienia miejsc atrakcyjnych przy okazji zapewniających ulga od palącego słońca, bo będziemy w miejscach, w których słońce potrafi solidnie przyjrzeć symbolicznego cienia wyjdą za albo już dawno jego wyszły atrakcji, o których opowiem na początek jaskiniowe Zagłębie, bo chyba tak można powiedzieć o górach centralnej części Wietnamu jesteśmy w parku Narodowym funk na bank, a tu m.in. odkryta Rozwiń » kilkanaście lat temu jaskinię uważane obecnie za największą na świecie albo Dark Cave, ale nie oni nie oni tylko piękne sąsiadce nazywa się Paradowskiej inna zwani rajską nie ma w sobie grama przesady z zewnątrz wejście jest bardzo niepozorne od dziura zagłębienie skalę, ale po kilku schodach wkraczamy już krainy właśnie ową potężne jaskiniowe sala, na której dno chodzimy po drewnianych schodach to co jest wyrzeźbione w naciekach stalaktyty stalagmity ach, jest bajecznie nierealne do tego te kolory i oświetlenie jest szeroko jest wysoko, a im dalej w głąb tym mniej turystów cuda natury na wyłączność, kto ciekawy nie kliknie zerknie na fotografie Paradowskiej w efekt wołał gwarantowane by wcześnie rano przejść po otwarciu bo gdy wysypią się tłumy turystów autobusów już nie będzie tak cicho intymnie Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK W PODRÓŻY

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Posłuchaj o tym, co ważne w TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam 40% taniej! Bądź na bieżąco.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA