REKLAMA

Orędzie Mózgu Państwa o upałach i wojnie z Niemcami

Prawda Nas Zaboli
Data emisji:
2022-07-18 16:30
Prowadzący:
Czas trwania:
01:32 min.
Udostępnij:

Mózg Państwa ostrzega przed wojną z Niemcami, którą chcemy wywołać. Zwraca się również do urlopowiczów o robienie zdjęć, bo nie wiadomo co będzie za rok.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przerwany program, aby nadać specjalne wystąpienie mózgu państwa Polki Polacy z osoby tutejsze po operacji korekty płci zarażeni, a niezrażeni Brodacki padły historyczne słowa oto wódz ze Kaczyński ogłosił, że jeśli da się zgromadzić niezbędne Arsenał Polska 1września zaatakuje Niemcy krew ojców i Dziadów naszych już się gotuje umiłowanej ziemi naszej na myśl o zemście, chociaż może to być też wynikiem ekstremalnych upałów podobnie jak wojenna zapowiedź Rozwiń » prezesa, korzystając z okazji chciałbym się zwrócić bezpośrednio do wszystkich wypoczywających nad drodzy moi nar lub cie dużo zdjęć by następne kolejne wakacje było co wspominać na domowej Kana rodacy i tajniacy nadchodzi czas letnich pielgrzymek na Jasną górę wytrzymajmy to wspólny potem podniesiemy głowę to ten dziękuję za godne Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRAWDA NAS ZABOLI

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Więcej niż na antenie! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj i słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA