REKLAMA

Orędzie Mózgu Państwa o węglu oraz fuzji

Prawda Nas Zaboli
Data emisji:
2022-08-01 16:30
Prowadzący:
Czas trwania:
01:35 min.
Udostępnij:

Mózg Państwa odnosi się do tournee Jarosława Kaczyńskiego po kraju. Wspomina również o węglu i to ośmiu kilogramach węgla, a także o najnowszej fuzji na polskim rynku naftowym.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przerwany program, aby nadać specjalne wystąpienie mózgu państwa Polki Polacy osoby tutejsze po operacji korekty budzi zarażeni, a niezrażeni Brodacki z przykrością muszę wam ogłosić smutno Nowin prezes Jarosław Kaczyński musiał nagle przerwać swój objazd po kraju z programem satyrycznym pt. epoka humoru łupanego tym samym zostawił część kraju płaczącą ze śmiechu po jego występie i reszty płaczącą z tęsknoty zań organizatorzy zapewniają, że bilety zakupione Rozwiń » niewykorzystane będzie można wymienić na 8 kg węgla stąd moja prośba nie odsprzedawać cie państwo biletów spekulantom węglowych, korzystając z okazji chciałbym się zwrócić bezpośrednio do fuzji Orlenu i Latos droga fuzją jak myśliwy będzie strzelał widz, aby nie z syberyjski radiacji i tajniacy skończyły się szparagi, więc tłumy Niemców wracają z polskich pól do siebie Tang jesień to tyle dziękuję za od MAK Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRAWDA NAS ZABOLI

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Więcej niż na antenie! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj i słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA