REKLAMA

Ponad 800 sędziów podpisało się pod oświadczeniem w obronie dwóch sędzi z Warszawy. Szykanowanych za orzeczenia

Twój Problem - Moja Sprawa
Data emisji:
2022-08-13 11:50
W studio:
Czas trwania:
16:00 min.
Udostępnij:

Oświadczenie i nazwiska podpisanych pod nim sędziów są dostępne na stronie Forum Współpracy Sędziów: https://forumfws.eu/glos-w-sprawie/oswiadczenie-sedziow-sa/ Rozwiń »

Każdy sędzia, który chciałby dołączyć swój podpis może pisać do sędziego Piotra Gąciarka na adres: gaciarek.p@gmail.com (adres udostępniamy za zgodą Pana Sędziego).

Sędziowie piszą w oświadczeniu m.in. : "Trudno oprzeć się wrażeniu, że przeniesienie SSA Ewy Leszczyńskiej-Furtak oraz SSA Ewy Gregajtys nie stanowi elementu racjonalnej polityki kadrowej, lecz przejaw represji za działalność orzeczniczą opartą na Konstytucji, orzeczeniach Trybunałów Europejskich i Sądu Najwyższego. To zaś powinno spotkać się z właściwą reakcją środowiska sędziowskiego". A naszym gościem jest sędzia Michał Bober z Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, który też podpisał się pod oświadczeniem Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: TWÓJ PROBLEM - MOJA SPRAWA

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Posłuchaj o tym, co ważne w TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam 40% taniej! Bądź na bieżąco.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA