REKLAMA

BeReal. Poznaj aplikację, która przez wielu została okrzyknięta anty-Instagramem

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2022-09-05 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:33 min.
Udostępnij:

W dzisiejszym Przewodniku parę słów o serwisie społecznościowym, o którym już Państwo usłyszeli lub usłyszą wkrótce. W ciągu roku jego liczba aktywnych użytkowników i użytkowniczek wzrosła z 10 tysięcy dziennie do 10 milionów. Rozwiń »

Chodzi o BeReal. To aplikacja, która przez wielu została okrzyknięta anty-Instagramem, bo jej założeniem jest spontaniczność i prawdziwość użytkowników. Zresztą jak sama nazwa wskazuje – Be Real, czyli bądź prawdziwa, bądź prawdziwy.

Działanie aplikacji jest niezwykle proste. W ciągu 2 minut od dostania na telefon powiadomienia push, należy wykonać zdjęcie. Post składa się de faco z dwóch zdjęć, bo z przedniego i tylnego aparatu. I tyle. Do postu można jeszcze dodać krótki opis. Żadnych filtrów, żadnych hashtagów, żadnych zasięgów, żadnych followersów.

Wiadomo, że posty zobaczą znajomi, których możemy dodać albo z wyszukiwarki, albo udostępniając swoje kontakty z telefonu. Ci z kolei mogą zareagować albo komentarzem, albo tak zwanym RealMoji czyli reakcją emoji z wykorzystaniem zrobionego zdjęcia. Tyle.

Aplikacja jest darmowa. Na razie bez reklam. Ja konto już mam, znajdą mnie Państwo pod nazwą kamilwroblewski. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam w dzisiejszym przewodniku parę słów o serwisie społecznościowym, o którym już państwo usłyszeli albo usłyszą wkrótce z wciągu roku jego liczba aktywnych użytkowników użytkowniczek wzrosła z 10 000 dziennie do 10 000 000 chodzi o willę to aplikacja, która przez wielu została okrzyknięta anty Instagrama, bo jej założeniem jest spontaniczność i prawdziwość użytkowników zresztą jak sama nazwa wskazuje Rozwiń » Bill, czyli bądź prawdziwa bądź prawdziwy działanie aplikacji jest niezwykle proste w ciągu 2 minut od dostanie na telefon powiadomienia Pusz należy wykonać zdjęcie post składa się de facto 2 zdjęć, bo z przedniego tylnego aparatu i tyle do postu można dodać jeszcze krótki opis żadnych filtrów żadnych sztabów żadnych zasięgu żadnych followersów no ale wiadomo, że posty zobaczą znajomi, których możemy dodać albo wyszukiwarki albo, udostępniając swoje kontakty z telefonu ci z kolei albo te mogą zareagować albo komentarzem albo tzw. trumną chodzi, czyli reakcję emoji z wykorzystaniem zrobionego zdjęcia tyle aplikacja jest darmowa przynajmniej na razie na razie również bez reklam, jaką to już mam znajdą państwo pod nazwą Kamil Wróblewski życzył udanej zabawy Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POSŁUCHAJ RÓWNIEŻ

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium 40% taniej! Dostęp do nagradzanych podcastów, wszystkich audycji z anteny oraz Radio TOK FM bez reklam w świątecznej zniżce.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA