REKLAMA

iOS 16. Instalować już teraz czy jeszcze się wstrzymać?

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2022-09-26 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:44 min.
Udostępnij:

iOS 16, czyli najnowszy system operacyjny na iPhone'y jest już dostępny od 12 września. Jego udostepnienie poprzedził kilkumiesięczny program beta, o którym opowiadałem Państwu jakiś czas temu w Przewodniku Technologicznym. Zapraszam do naszego archiwum na tokfm i do aplikacji mobilnej. iOS 16 to szereg nowych funkcji. Od personalizacji ekranu startowego, poprzez edytowanie lub cofanie wysłania wiadomości iMessage, nowe powiadomienia czy możliwość skopiowania tekstu w wideo po usunięcie wszelkich luk bezpieczeństwa. Między innymi oczywiście, bo nowości jest więcej. Rozwiń »

Czy warto instalować szesnastkę już teraz? Oczywiście, że tak, choć patrząc na wersje udostępniane w poprzednich latach, można się jeszcze na parę dni z takim krokiem wstrzymać. Mimo tego, że mamy możliwość pobrania pełnej i stabilnej wersji systemu, to może się okazać, że aplikacje, z których często Państwo korzystają, na przykład bankowe bądź służbowe do pracy, mogą nie być jeszcze przygotowane do najnowszej wersji. I wtedy może być problem. Bywa też, i można przeczytać o tym w internecie, że taki system może jeszcze posiadać pojedyncze, małe błędy, które zostaną usunięte w pierwszej aktualizacji po mniej więcej dwóch tygodniach. Nie są one rażące i oczywiście da się z nimi żyć. Dla przykładu rok temu były to błędne informacje o zapełnionej pamięci iPhone'a. Dlatego parę dni nas nie zbawi.

Jeśli jednak są Państwo, tak jak ja, niecierpliwi, to swojego iPhone'a zaktualizuje się do iOS 16 wchodząc w ustawienia, następnie do zakładki "ogólne" i później "uaktualnień". Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam HS 16, czyli najnowszy system operacyjny na iPhone jest dostępny od 12września jego udostępnienie poprzedził kilkumiesięczny program beta, którym opowiadałem państwo jakiś czas temu w przewodniku technologicznym zapraszam do naszego archiwum na tokfm PL i do aplikacji mobilnej, a US 16 to szereg nowych funkcji od personalizacji ekranu startowego poprzez edytowanie lub cofanie wysłania wiadomości SMS-y czy nowe powiadomienia Rozwiń » czy możliwość skopiowania tekstów wideo po usunięcie wszelkich lub bezpieczeństwa m.in. oczywiście, bo nowości jest więcej czy warto instalować szesnastkę już teraz można, choć patrząc na to co się działo w poprzednich latach można się jeszcze na parę dni z takim krokiem wstrzymać mimo tego, że mamy możliwość pobrania pełnej stabilnej wersji systemu to może się okazać, że aplikacje, z których często państwo korzystają np. bankowych bądź służbowych do pracy mogą nie być jeszcze przygotowany do najnowszej wersji systemu i wtedy może być problem bywa też można o tym przeczytać w internecie, że taki system może jeszcze posiadać pojedyncze małe błędy, które zostaną usunięte w pierwszej bądź kolejnej aktualizacji po mniej więcej 2 tygodniach nie są one rażące i da się z nimi żyć dla przykładu rok temu były to błędne informacje o zapełnionej pamięci iPhona dlatego parę dni na nie zbawi jeśli jednak są państwo tak jak ja niecierpliwi do swojego iPhona aktualizują państwo do US 16 wchodząc w ustawienia następnie zakładki ogólne i później uaktualnień Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Aż 60% taniej! Największa obniżka cen TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 60% zniżką!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA