REKLAMA

Jan Wróbel: "Część słuchaczy TOK FM uważa mnie za ukrytą opcję PiSowską". Lista 578.

Lista Przebojów TOK FM
Data emisji:
2022-09-23 19:20
Prowadzący:
Czas trwania:
13:03 min.
Udostępnij:

Ta rozmowa zaczęła się od wielkiego "bum" a potem napięcie rosło. Prof. Joanna Tyrowicz w magazynie EKG nie zostawiła suchej nitki na wypowiedziach prezesa NBP, Adama Glapińskiego. Ale nie tylko ta rozmowa znalazła się w centrum naszej uwagi, bo też na przykład dialog Agnieszka Romaszewska-Guzy - Piotr Pacewicz, albo monologi, niedługie, Jana Wróbla, Olgi Pietrykiewicz, Mateusza Morawieckiego czy Piotra Maślaka. Rozwiń »

Do premier dołączają dramatyczne słowa posłanki Barbary Nowackiej, przypominającej, że jest córką jednej z ofiar katastrofy lotniczej z 2010 roku, której Jarosław Kaczyński "odparowuje" w swoim zapewne mniemaniu słowami o licznej agenturze rosyjskiej w Sejmie. Ten zestaw wyimków z kłótni sejmowej zajął miejsce 1. w notowaniu 277., na miejscu drugim Jacek Bury o ławeczce niczym miś z "Misia", na trzecim - Patryk Jaki i Katalin Cseh, czyli europarlamentarne kompetencje deputowanego Jakiego.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też pisać: lista@tok.fm Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: LISTA PRZEBOJÓW TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Posłuchaj o tym, co ważne w TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam 40% taniej! Bądź na bieżąco.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA