REKLAMA

Nie ma na świecie ludzi dużo mądrzejszych niż ja. Lista 579.

Lista Przebojów TOK FM
Data emisji:
2022-09-30 19:20
Prowadzący:
Czas trwania:
10:59 min.
Udostępnij:

Wiadomo, że Prezes tylko żartował a zdanie wyrwane jest z kontekstu i miało mieć zupełnie inny wydźwięk ale i tak bekę (tak się mówi, nic nie poradzę) ma z Prezesa pół polskiego internetu, więc nie można udawać, że to się nie zdarzyło, bo wie o tym zapewne i sam Prezes, o ile ktoś mu te internety wydrukował. Jednak – nie tylko to memiczne dzieło znalazło się w najnowszej „Liście”, bo jest też między innymi cytat z polityka PiSu, który dopuszcza myśl, że ma w domu 17 stopni Celsjusza ale też inżynier Jaśkowiak, który „leci” panem Józkiem Grzegorza Halamy. Rozwiń »

Do premier dołącza recenzja prezesa Glapińskiego, w której nie oszczędzała go, zarazem oszczędzając, prof. Joanna Tyrowicz. Na drugim zaś - Jan Wróbel, którego wypowiedź, odbierana przez niektórych jak gdyby była samokrytyką, poniosła się po social mediach w iście celebryckim tempie. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: LISTA PRZEBOJÓW TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Aż 60% taniej! Największa obniżka cen TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 60% zniżką!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA