REKLAMA

Transport publiczny w Mapach Apple

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2022-10-03 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:31 min.
Udostępnij:

Na tę wiadomość czekało zapewne wiele użytkowników i użytkowniczek iPhone'ów, bowiem od minionego weekendu Mapy Apple zostały zaktualizowane o długo wyczekiwaną usługę. Od teraz aby dotrzeć do celu oprócz podróży samochodem, marszem, rowerem czy transportem współdzielonym typu Uber czy FreeNow, możemy wybrać transport publiczny.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam na tę wiadomość czekało zapewne wielu użytkowników użytkowniczek iPhonów bowiem od minionego weekendu mapy, aby zostały aktualizowane od długo wyczekiwaną usługę od teraz, aby dotrzeć do celu oprócz podróży samochodem marsze rowerem czy transportem z udzielonym typu Uber czy FreeNow możemy wybrać transport publiczny oczywiście nie jest to nic przełomowego, bo konkurencja, czyli przede wszystkim mapy Google mają Rozwiń » tę funkcję od dawna i ponadto umożliwiają podgląd zbiórkom na żywo, czyli możemy sprawdzić czy autobus, którym chcemy pojechać będzie na czas albo ma opóźnienie, bo stoi w korku jest też np. aplikacja jakdojade, w której oprócz rozkładu jazdy można również kupić bilet, czyli rewolucji nie ma mimo wszystko jest to jednak kolejny krok goniący konkurencje od teraz, wybierając podróż transportem publicznym możemy wskazać porę odjazdu bądź dotarcia do celu oraz wskazać rodzaje transportu, czyli autobus metro tramwaj kolej podmiejską i pociągu oraz prąd i oczywiście wybór jest w dowolnej konfiguracji możemy zdecydować się na wszystko albo np. wykluczyć autobusy, bo lubimy nimi jeździć to nie jest jedyna nowość w mapach apu od teraz jadąc samochodem można również zgłaszać wydarzenia drogowe, czyli np. wypadek zagrożenie, bo fotoradar Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Aż 60% taniej! Największa obniżka cen TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 60% zniżką!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA