REKLAMA

Apple Pay zapłacisz nie tylko w Safari. Zmiana w iPhone'ach

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2022-10-11 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:16 min.
Udostępnij:

Niedawno firma Apple udostępniła dużą aktualizację systemu na iPhone'y. Chodzi oczywiście o iOS 16. Mówiłem o nim już w Przewodniku Technologicznym. Zapraszam do naszego archiwum na tokfm.pl i w aplikacji mobilnej. Poza nowymi funkcjami, o których można przeczytać na stronach producenta, są też zmiany, które nie są może widoczne na pierwszy rzut oka. Wraz z udostępnieniem szesnastki producent iPhone'ów otworzył płatność Apple Pay na inne przeglądarki.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam niedawno firma, aby udostępniła dużą aktualizację systemu na reformy chodzi oczywiście o, a US 16 mówiłem o nim już w przewodniku technologicznym zapraszamy do naszego archiwum na tokfm PL i do aplikacji mobilnej poza nowymi funkcjami, o których można przeczytać na stronach producenta są też zmiany, które może nie są widoczne na pierwszy rzut oka nic wraz z udostępnieniem szesnastki producent iPhonów otworzył Rozwiń » płatność, a po tej na inne przeglądarki do niedawna w ten sposób można było płacić wyłącznie na stronach internetowych z safari od teraz taka możliwość będzie dostępna m.in. w krąg Firefox wbrew i innych przeglądarkach wiele znaków na niebie wskazuje również na to, że taka możliwość będzie dostępna także na komputerach systemem macOS Ventura, który wciąż jest jeszcze w fazie testowej wymagana jednak będzie też aktualizacja samej przeglądarki jak będzie zobaczymy w niedalekiej przyszłości 2 premiera awantury jest zaplanowana na październik tego roku Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 40% zniżką! Dobrego słuchania w 2023!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA