REKLAMA

Designer od Microsoftu. Canva ma konkurencję?

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2022-10-13 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:13 min.
Udostępnij:

Firma Microsoft zaprezentowała aplikację, która może stać się ciekawą alternatywą dla australijskiego startupu Canva, z której korzysta 100 milionów osób miesięcznie. To narzędzie do projektowania różnego rodzaju grafik, zarówno przez aplikację jak i przeglądarkę internetową. Jest też często wykorzystywane do tworzenia prezentacji. Inną aplikacją tego typu jest np. Adobe Express. Rozwiń »

Designer ma być skierowany przede wszystkim do klientów indywidualnych, ale zdaniem Microsoft mógłby być wykorzystywany również firmach czy szkołach. Interesującym narzędziem tej aplikacji jest generator obrazów, do którego wykorzystywany jest DALL-E 2. W dużym uproszczeniu – grafiki stworzy nam sztuczna inteligencja. W odpowiednim polu wystarczy wpisać to co chcemy zobaczyć.

Na Designera trzeba jeszcze poczekać, ale można się już zapisać w kolejce do dostępu do aplikacji.

Link: >a href="https://designer.microsoft.com" "target=_blank">https://designer.microsoft.com/ Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam firma Microsoft zaprezentowała aplikację, która może się stać ciekawą alternatywą dla australijskiego start-upu Cannes 2, z której korzysta 100 000 000 osób miesięcznie to narzędzie do projektowania różnego rodzaju grafik zarówno przez aplikację jak i przeglądarkę internetową jest też często wykorzystywany do tworzenia prezentacji inną aplikacją tego typu jest np. ładowi Express designer ma być skierowany Rozwiń » przede wszystkim do klientów indywidualnych, ale zdaniem Microsoftu mógłby być wykorzystywane również w firmach bądź szkołach interesującym narzędziem tej aplikacji jest generator obrazów, do którego wykorzystywany jest w dal i 2 co to znaczy w dużym uproszczeniu grafiki stworzy nam sztuczna inteligencja o tym więcej również w przewodniku technologicznym zapraszam do naszego archiwum na tokfm PL na design era trzeba jeszcze poczekać, ale można się już dziś zapisać w kolejce do dostępu do aplikacji link znajdą państwo w opisie dzisiejszego podcastu na tokfm PL zapraszam Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Więcej niż na antenie! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj i słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA