REKLAMA

Szukasz oszczędności i chcesz pomóc w walce z marnowaniem żywności? Poznaj Foodsi

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2022-10-14 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:41 min.
Udostępnij:

Dziś kilka słów o szukaniu oszczędności i walce z marnowaniem jedzenia. Co raz słyszymy o podwyżkach cen produktów i usług. Inflacja szaleje. Z drugiej strony Polki i Polacy, statystycznie co sekundę wyrzucają 150 kilogramów żywności. Rozwiń »

O sposobach na dzielenie się nadwyżką jedzenia w domu, opowiadałem Państwu prawie dwa lata temu w Przewodniku Technologicznym. Zapraszam do naszego archiwum na tokfm.pl i aplikacji mobilnej. Opowiadałem o aplikacji ShareFood43. Polecam też przewodnik o tym jak zaoszczędzić na zakupach używając smartfona. W Radiu TOK FM mówiliśmy też o Too Good To Go, dzięki której kupimy w lokalu czy sklepie jedzenie z nadwyżki, które w przeciwnym wypadku będzie musiało być wyrzucone.

Dziś inna aplikacja – Foodsi.

Link: https://www.foodsi.pl Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam dziś kilka słów o szukaniu oszczędności i walce z marnowaniem jedzenia coraz słyszymy o podwyżkach cen produktów usług inflacja szaleje z drugiej strony Polki Polacy statystycznie co sekundę wyrzucają 150 kg żywności o sposobach na dzielenie się nadwyżką jedzenia w domu opowiadałem państwo prawie 2 lata temu w przewodniku technologicznym zapraszam do naszego archiwum na tokfm PL i aplikacji mobilnej opowiadałem o Rozwiń » szef utwór free polecam też przewodnik o tym jak zaoszczędzić na zakupach, używając smartfona w radiu TOK FM mówiliśmy też od Good go w aplikacji, dzięki której kupimy w lokalu czy sklepie jedzenie z nadwyżki, które w przeciwnym wypadku będzie musiało być wyrzucone dziś inna aplikacja funkcji jej działanie jest niezwykle proste po ściągnięciu i założeniu konta oraz udostępnieniu swojej lokalizacji wyświetla się pobliskie restauracje i lewy np. piekarnie, w których można rezerwować żywność po niższej cenie nie jest to przeterminowane jedzenie tylko jego nadwyżka przygotowana w ciągu dnia przez lokal wciąż jest pełnowartościowe świeże, testując aplikację zobaczyłem, że oprócz knajp na funkcji znajdziemy też m.in. kwiaciarnie link do aplikacji znajdą państwo w opisie dzisiejszego podcastu na tokfm PL zapraszam Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Więcej niż na antenie! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj i słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA