REKLAMA

iPhone 14 zgłasza problem z kartą SIM? Podpowiadamy czego NIE ROBIĆ

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2022-10-19 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:20 min.
Udostępnij:

W dzisiejszym Przewodniku ważne informacje dla posiadaczek i posiadaczy najnowszych iPhone'ów czyli czternastek. W internecie pojawia się coraz więcej głosów na temat problemów z kartą SIM, a konkretnie jej wykryciem. Na ekranie pojawia się komunikat "Karta SIM nie jest obsługiwana". Później telefon potrafi się zawiesić.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam w dzisiejszym przewodniku ważne informacje dla posiadaczek posiadaczy najnowszych iPhonów, czyli Czternastek w internecie pojawia się coraz więcej głosów na temat problemów z kartą SIM, a konkretnie jej wykryciem dla ekranie pojawia się komunikat karta SIM nie jest obsługiwana mi później telefon potrafi się zawiesić o problemie wie już firma po uspokaja, że nie jest to problem sprzętowy i wkrótce powinna być Rozwiń » dostępna aktualizacja, usuwając usterkę niewykluczone, że nastąpi to już 24października, bo na ten dzień zaplanowana jest udostępnienie systemu US 16 kropkę jeden z poprawkami błędów i kilkoma nowymi funkcjami zapowiedzianymi kilka miesięcy temu ponadto szesnastkę dostaną w końcu, a opady co robić jeśli pokaże się państwu komunikat o problemie z kartą SIM, a po radzi, żeby poczekać aż zniknie jeśli iPhone zawiesi się proszę nie próbować odtwarzać jego zawartości kopii zapasowej zalecane jest kontakt albo apu albo autoryzowanym serwisem albo operatorem sieci komórkowej jeśli tam kupili państwo urządzeń Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 40% zniżką! Dobrego słuchania w 2023!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA