REKLAMA

Apple udostępni dziś duże aktualizacje systemów na iPady i komputery Mac. Co nowego?

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2022-10-24 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:51 min.
Udostępnij:

Firma Apple udostępni dziś nowe wersje systemów operacyjnych na iPady i komputery Mac. To kolejny etap wypuszczania dużych aktualizacji oprogramowania sterującego sprzętem z logiem nadgryzionego jabłka. Niedawno tak stało się iPhone'ami i zegarkami Apple Watch, które dostały odpowiednio iOS 16 i watchOS 9. Co nowego w dzisiejszych aktualizacjach?

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam firma po udostępni dziś nowe wersje systemów operacyjnych na iPady komputery MAK to kolejny etap wypuszczania dużych aktualizacji oprogramowania sterującego sprzętem z logiem nadgryzionego jabłka je dawno stało się tak z fanami i zegarkami połączy, które dostały odpowiednio US 16 i łączy jest 9 co nowego w dzisiejszych aktualizacjach na tabletach będzie można zainstalować iPadów jest 16, który dostanie m.in. nowe Rozwiń » funkcje udostępnione wcześniej na formę, czyli np. możliwość edytowania lub cofnięcia wysłanie wiadomości, a mecz wycinanie obiektów stała zdjęć prostego skopiowania tekstów z filmu czy możliwość zaplanowania wysłania maila systemowej aplikacji pocztowej dużą nowością będzie z tej menedżer dający pracę z aplikacjami kilku otwartych okienkach naraz wiru aplikacjach pojawi się pasek narzędzi takich jak w Makau oprócz tego do wszystkich urządzeń wprowadzony zostanie tzw. paski z to nowy standard logowania bez podawania hasła, który jest popularyzowane przez pół Bugu i Microsoft o nim więcej opowiem w kolejnym przewodnik technologiczny komputery ma z kolei otrzymają system macOS Ventura, który oprócz wspomnianych przeze mnie nowości na opady będą mogły przenieść połączenie ich stan wprowadzone wcześniej na iPhonie lub iPodzie lub prowadzić rozmowy wideo z wykorzystaniem kamerki w iPhonie ponadto przeprojektowane zostały ustawienia, które będą przypominać te w urządzeniach mobilnych nowe wersje systemu to oczywiście również szereg drobnych zmian i poprawa bezpieczeństwa warto jednak pamiętać, aby przed aktualizacją wykonać kopię zapasową urządzenia Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Więcej niż na antenie! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj i słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA