REKLAMA

Masz SMS z numeru 669 979 971? Wysłała go policja

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2022-10-26 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:51 min.
Udostępnij:

Dzisiaj kilka słów o SMSie, którego w ostatnim czasie dostaje wiele osób. Pochodzi z numeru 669-979-971 a jego treść przedstawia się tak: "Otrzymałeś SMS od sprawców podszywających się pod InPost lub PGE. Jeśli w wyniku tego utraciłeś pieniądze, prosimy o pilny kontakt. Szczegóły na stronie CBZC". Rozwiń »

O co chodzi? Tym razem to SMS wysłany przez policję.

Źródło: https://cbzc.policja.gov.pl/bzc/aktualnosci/85,WAZNY-KOMUNIKAT.html Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam często w przewodniku technologicznym mówią państwo o fałszywych SMS-ach, przez które oszuści oszustki próbują wykraść nasze dane osobowe oraz wyczyścić konto bankowe dzisiaj kilka słów o SMS-ie, którego ostatnim czasie dostaje wiele osób pochodzi z nr. 669979971, a jego treść przedstawia się tak otrzymałeś SMS od sprawców podszywających się pod InPost lub PGE jeśli w wyniku tego utraciły pieniądze prosimy o Rozwiń » pilny kontakt szczegóły na stronie chce BZ chce, o co chodzi tym razem to SMS wysłany przez policję, która prowadzi śledztwo w sprawie działalności zorganizowanej grupy przestępczej, która w grudniu zeszłego roku w styczniu tego roku próbowała wyłudzić dane osobowe i pieniądze poprzez fałszywe SMS-y o wstrzymaniu dostawy paczki z tytułu niedopłaty lub wyłączeniu prądu stąd mowa o InPost lub PGE co stoi za skrótem CB ZC chodzi o centralne biuro zwalczania cyberprzestępczości oprócz SMS-ów policja w tej sprawie wysyłała również maile pokrzywdzone osoby są proszone o kontakt dzwoniąc do krakowskiego oddziału centralnego biura zwalczania cyberprzestępczości między ósmą, a czternastą na nr 478356551 lub, pisząc e-mail na adres Pp krótka Kraków małpa chce BZ chce kropkę policja kropkę go w kropkę PL mnóstwo danych, więc namiary oraz link do komunikatu c BZ chce znajdą państwo w opisie dzisiejszego podcastu na tokfm PL Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Więcej niż na antenie! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj i słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA