REKLAMA

Google ma ukrytą grę na iPhonie. Jak ją znaleźć?

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2022-10-27 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:08 min.
Udostępnij:

Kiedy słyszą Państwo "Google", w pierwszej kolejności w myślach pojawia się zapewne wyszukiwarka, poczta Gmail, przeglądarka Chrome lub smartfony z systemem Android. Rozwiń »

Dziś ciekawostka dla tych, którzy mają iPhone'y. Otóż Google ma w jednej ze swoich aplikacji tzw. Easter egg czyli ukrytą, najczęściej zabawną funkcję. Jest nią gra w pinball.

Powiem co zrobić, aby ją znaleźć. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam, kiedy słyszą państwo długu w pierwszej kolejności w myślach pojawia się zapewne wyszukiwarka poczta Gmail przeglądarka krą lub smartfon systemem Android dziś ciekawostka dla tych, którzy mają telefony Otóż Bugu w 1 ze swoich aplikacji ma tzw. Easter ego, czyli ukrytą najczęściej zabawną funkcję jest nią Graff Pink Wall bowiem co zrobić, aby ją znaleźć przede wszystkim trzeba mieć zainstalowaną aplikację Rozwiń » Bugu tę podstawową do wyszukiwania stron na głównym ekranie w jego prawej dolnej części proszę dotknąć ikonki karty jeśli nowo otwarty w zakładce widać miniaturki otwartych kart proszę zamknąć następnie na pustym ekranie proszę przeciągnąć palcem do góry już pojawi się prosta gra w PiS bo, którą możemy pobawić się np. czekając na autobus w udanej zabawy Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Więcej niż na antenie! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj i słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA