REKLAMA

Nowości w Microsoft Teams

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2022-10-28 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:41 min.
Udostępnij:

Sporo ostatnio dzieje się wokół firmy Microsoft. Oprócz prezentacji kolejnej generacji urządzeń Surface, transformacji Office 365 do Microsoft 365 mogliśmy poznać nowości jednej z aplikacji, która jest częścią tego pakietu, a chodzi oczywiście o Teams, czyli narzędzie do komunikacji w zespole, najczęściej w pracy lub szkole.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam sporo ostatnio dzieje się wokół firmy Microsoft oprócz prezentacji kolejnej generacji urządzeń z EFS transformacji Office 365 do Microsoft 365 mogliśmy poznać nowości 1 aplikacji, która jest częścią tego pakietu, a chodzi oczywiście o tym z czyli narzędzie do komunikacji w zespole najczęściej w pracy lub szkole już wkrótce na spotkaniach Teams będziemy mogli prezentować się w formie animowanych awatarów Rozwiń » pracować wspólnie nad arkuszem Exel Life organizować ankiety Microsoft w Polsce reagować większą ilością emoji na wiadomości oraz wysyłać klipy wideo oprócz tego w końcu będzie można skasować czad oraz zaplanować wysłanie wiadomości jak zaplanować wysłanie e-maila opowiadałem państwo o tym w przewodniku niedawno zapraszam do naszego archiwum na tokfm PL i do aplikacji mobilnej ponadto będziemy mogli ustawić w aplikacji miejsc pracy, czyli czy będziemy w biurze w domu lub gdzieś indziej również z opcją tego ustawienia w przyszłości Microsoft udostępni też w tym przyjmie z dodatkowymi bardziej spersonalizowanymi funkcjami oraz dodatkami np. tłumaczeniem na żywo napisów podczas spotkań warto pamiętać, że narzędzi do pracy zespołowej jest dużo i nieraz o nich wspominałem w przewodniku technologicznym wśród nich są m.in. Google Workspace oraz Platformy typu szlak Sanaa czy Trela Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Więcej niż na antenie! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj i słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA