REKLAMA

"Największy cham Rzeczpospolitej, ruska onuca" - z dziejów polskiego parlamentaryzmu. Lista 586.

Lista Przebojów TOK FM
Data emisji:
2022-11-18 19:20
Prowadzący:
Czas trwania:
12:49 min.
Udostępnij:

Najnowsza lista przebojów zaczyna się od swoistej kontynuacji listy poprzedniej. Bo tak jak tydzień temu pojawił się komentarz do słynnych/niesławnych słów Jarosława Kaczyńskiego o kobietach, które nie rodzą dzieci bo „dają w szyję” tak w mijającym tygodniu wybryk Prezesa doczekał się poważnej riposty. Pewien upadek debaty publicznej symbolizują jednak nie tylko słowa Kaczyńskiego. Chyba nigdy w historii nie zdarzyło się, by w podobnie ordynarny sposób, jak zrobiła to Małgorzata Gosiewska, marszałek Sejmu prowadzący obrady zwrócił się do któregokolwiek z posłów, kimkolwiek ów poseł by nie był. Odnotowujemy zatem z przykrością kolejny kamień milowy na drodze uwsteczniania się polskiego parlamentaryzmu. Rozwiń »

Wspomniałem o niektórych jedynie premierach w najnowszej „Liście”, poniżej pełen zestaw propozycji w notowaniu 586., do premier dołączyło zaś nagranie, które zebrało najwięcej głosów - czyli niedorzeczności (delikatnie mówiąc) Prezesa o dawaniu w szyję. Na miejscu drugim „od małpki do żabki”, na trzecim zaś: niedorzeczności Prezesa o węglu.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też pisać: lista@tok.fm Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: LISTA PRZEBOJÓW TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 40% zniżką! Dobrego słuchania w 2023!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA