Mundial360: Ronaldo strzelił bramkę w swoim piątym mundialu. Portugalia pokonała Ghanę 3:2

Transkrypcja podcastu
informacje sportowe Przemysław Pozowski zapraszam Mirosław Skrzypczyński zrezygnował z funkcji prezesa polskiego związku tenisowego zastąpił go dotychczasowy wiceprezes Dariusz Łukaszewski uwaga co ważne Skrzypczyński pozostał w zarządzie PZT wg Onetu działacz miał stosować przemoc fizyczną psychiczną wobec członków swojej rodziny oraz zawodniczek, które w przeszłości trenował przełomowe okazały się ostatnie oskarżenia o molestowanie, które sformułowała pod jego Rozwiń » adresem posłanka Katarzyna, która na doniesienia o działaniach prezesa PZPN zareagowali też najlepsi polscy tenisiści Iga Świątek Hubert Hurkacz liderka rankingu w dzień napisała, że nie godzi się na przemoc w sporcie i poza nim Portugalia pokonała Genoę 3 do 2 w trzecim zakończonym dosłownie kilka minut temu meczu na mundialu w Katarze wszystkie gole padły po przerwie pierwszego rzutu karnego strzelił Cristian Ronaldo, którego było to trafienie na piątym kolejnym mundialu piłkarskim mundialu zakończyły się już też 2 inne mecze Szwajcaria pokonała Kamerun 1 do zera, a Urugwaj bezbramkowo zremisował z kolei w tym pierwszym meczu 1 gola strzelił Breel Embolo radość celebrował to piłkarz, który urodził się w Kamerunie natomiast mecz Urugwaj Korea najbliżej wpisania się listę strzelców w Federal Verde, który w dziewięćdziesiątej minucie trafił słupek hitem dnia na mundialu w Katarze będziemy 3 Brazylia Serbia Serbowie wzruszonym obliczem duszone z Błachowiczem czy Filipem kostyczny w składzie są typowani na 1 czarny koń mistrzostw Brazylii wymienia się jako faworyta do zdobycia tytułu co robi wrażenia na selekcjonerze drużyny z Bałkanów Dragan Stojković jemy głos start decyzji oraz o mecz zaczyna się wyniku 00 na starcie wrażenia ma takie same szanse na zwycięstwo jak Serbia pamiętajmy, że to jest turniej pierwszy mecz jest ważne do zdobycia jest 9 punktów i my postaramy się zdobyć jak najwięcej, żeby awansować do kolejnej rundy nie boimy się nikogo na świecie przepraszam, ale nawet brazylijskiej ziemi ba 1 prezes Toya przepraszamy w takim razie tylko powiem Brazylia Serbia zacznie się marsz o godzinie dwudziestej Przemysław Pozowski wciąż z nami Witaj Przemku to jest zawracam się, od którego spotkania dzisiejszego zacząć chyba tego, które się chyba niedawno zakończyło Portugalia Gunna jeśli nieśliśmy w sobie poprawne osiemnastą jakieś 59 ostatni gwizdek sędziego wybrzmi 9 ponad minuty doliczonego czasu gry strasznie dużo sędziowie doliczają strasznie długie mecze w Katarze na tak podsumował to co się wydarzyło na na boisku pierwsza połowa AK do zapomnienia 0 do zera zapowiadało się na kolejne takim, który rozstrzygnie być może 1 bramka tak było w tych wcześniejszych spotkaniach tylko Szwajcarzy dzisiaj trafili do siatki jeszcze przed godziną 18 jak się zaczęła ta druga połowa meczu Portugalia Gunna, a tu nagle 5 bramek w ciągu no chciałem powiedzieć 45 lat już się poprawia 54 gmin ostatnia na dla dla danych, która trochę poprawiła swój wynik dosłownie pod koniec meczu tak, ale był jeszcze lepszy numer, bo już w dziewiątej minucie doliczonego czasu gry, gdy Christiano Ronaldo już siedział na ławce rezerwowych strzelił swoją historyczną bramkę w piątym kolejnym mundialu z rzędu wyobraź sobie strzela pierwszy raz w 2006 roku w Niemczech jak Paweł Janas wysyłał kucharza na konferencję prasową po przegranym meczu z Niemcami strzela w RPA, gdzie Polaków nie było też Larson strzelał w Brazylii, gdzie Polaków też nie było też 1 gola strzelił 4 bramki Rosja jedno nawet miał okazję uchwala się widzieć na żywo meczu fantastyczny z Portugalią 3 do 3 przepięknie wykonany rzut wolny no i teraz mamy bramkę na piątym kolejnym mundialu urzędu epoka historia to jest przecież kilkanaście dobrych lat ciągle on strzela bramki, chociaż często żegnajcie go skreślili już w tym klubie grać nie będzie, ale co to się wydarzyło pod koniec meczu muszę to opowiedzieć słuchaczom, którzy nie mogli tego meczu oglądać, więc tej dziewiątej minucie w dziewiątej minucie doliczonego czasu gry bramkarz reprezentacji Portugalii spokojnie trzyma piłkę we własnym polu karnym robi kilka kroków jak to bramkarze kopnąć piłkę nogą rzucają na murawę tylko, że nie wziął pod uwagę 1 i jaki Williams gracz Ghani, który wszedł w tym meczu po przerwie w drugiej połowie jest jego plecami bramkarz Portugalii w ogóle go nie widzi i napastnik reprezentacji galę odbiera mu piłkę już ustawia sobie do strzału tylko pośliznął się przy tym, gdyby tylko nie wywrócił się przy tym takim dynamicznym szybkim zwanym ruchu tu mielibyśmy kuriozalne równanie 3 do 3 na znów wracam do Ronaldo przecież zawsze wszystkie światła na niego rzeczywiście złapał wymownie za głowę, ale Portugalia dowiozła zwycięstwo 32 no do mety tego pierwszego przynajmniej meczu, bo jak będzie dalej to jest to jest oczywiście jeszcze Zagato było zatem ciekawe spotkanie musimy niestety kończy, ale w pół zdania dosłownie tu zapowiedzi pojedynku Brazylia Serbia obrazuje jeden z faworytów do mistrzostwa Serbowie to jest mocny zespół personalnie, które dotychczas zazwyczaj zawodził mistrzostwa świata czy tak będzie tym razem dzisiaj mogą mieć ciężko bardzo dziękuję Przemysław Pozowski teraz już sprawdzamy co za oknami Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: TOK360