REKLAMA

ZUS udostępnił aplikację mobilną. Co zrobisz za jej pośrednictwem?

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2022-11-28 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:49 min.
Udostępnij:

Dziś kilka słów o nowościach aplikacjach administracji publicznej. Nie bez powodu używam liczby mnogiej, bo w dzisiejszym Przewodniku opowiem również o nowej aplikacji, ale o niej za chwilę. Najpierw jednak mObywatel, który przede wszystkim jest cyfrowym portfelem z dokumentami, np. Prawem Jazdy, unijnym certyfikatem poświadczającym szczepienie przeciw koronawirusowi czy dowodem osobistym, dzięki któremu załatwimy dużo spraw, choć zaznaczmy też, że nie wszystkie. Ostatnia aktualizacja mObywatela przyniosła kilka nowości. Dzięki aplikacji możemy złożyć wniosek o dodatek do źródeł ciepła lub zgłosić incydent, który może być szkodliwy dla środowiska. Oprócz tego osoby z niepełnosprawnościami, duże rodziny i rolnicy wypełnią i wyślą oświadczenie dotyczące zwiększenia limitu na energię elektryczną. Rozwiń »

Przejdźmy teraz do nowej aplikacji. Jest nią mZUS. Jest to przede wszystkim narzędzie do składania wniosków o świadczenia 300+ i 500+. Oprócz tego w aplikacji mZUS można sprawdzić m.in. co dzieje się złożonymi wnioskami złożonymi do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, przejrzeć dane o wypłatach świadczeń czy przejść do strony do zarezerwowania e-wizyty w ZUS.

Aplikacja jest dostępna na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Po ściągnięciu trzeba ją połączyć ze swoim profilem na portalu PUE ZUS czyli Platformie Usług Elektronicznych ZUS.

Informacje o aplikacji i instrukcje: www.zus.pl/mzus Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam dziś kilka słów o nowościach w aplikacjach administracji publicznej i bez powodu używam liczby mnogiej, bo w dzisiejszym przewodniku opowiem również o nowej aplikacji, ale oni za chwilę najpierw jednak mObywatel, który przede wszystkim jest cyfrowym portfelem dokumentami np. prawem jazdy unijnym certyfikatem poświadczającym szczepienie przeciw koronawirusowi czy dowodem osobistym, dzięki któremu załatwimy dużo spraw, Rozwiń » choć zaznaczmy też, że nie wszystkie ostatnia aktualizacja mObywatel przyniosła kilka nowości dzięki aplikacji możemy złożyć wniosek o dodatek do źródeł ciepła lub zgłosić incydent, który może być szkodliwe dla środowiska oprócz tego osoby z niepełnosprawnościami duże rodziny i rolnicy wypełnił i wyślą oświadczenie dotyczące zwiększenia limitu na energię elektryczną przejdźmy teraz do nowej aplikacji jest nią MO ZUS to przede wszystkim narzędzie do składania wniosków oświadczenia 300+500 plus oprócz tego w aplikacji ms ZUS można sprawdzić m.in. co dzieje się z wnioskami złożonymi do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych przejrzeć dane o wypłatach świadczeń czy przejść do strony do zarezerwowania wizyty w ZUS ta aplikacja jest dostępna na urządzenia mobilne systemami ios Android i po ściągnięciu trzeba ją połączyć ze swoim profilem na portalu PUE ZUS, czyli Platformie usług elektronicznych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w link do strony z informacją o aplikacji oraz wszelkimi instrukcjami znajduje się w opisie dzisiejszego podcastu w archiwum na tokfm PL Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Więcej niż na antenie! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj i słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA