REKLAMA

Whatsapp umożliwia wysłanie sobie wiadomości. Inne komunikatory mają tę funkcję od dawna

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2022-11-29 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:24 min.
Udostępnij:

Whatsapp lada dzień zostanie wzbogacony o nową funkcję, na którą użytkownicy i użytkowniczki czekają od dawna. Nie jest to żadna rewolucja, bo inne komunikatory mają tę funkcjonalność od dawna. Chodzi o wysyłanie wiadomości do siebie. To wygodny sposób na robienie sobie notatek, na przykład zapisywanie linków do stron lub wiadomości głosowych. Jak to zrobić?

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam z chłopca lada dzień zostanie wzbogacony o nową funkcję, na którą użytkowniczki użytkownicy czekają od dawna nie jest to żadna rewolucja, bo inne komunikatory mają tę funkcjonalność od dawna chodzi o wysyłanie wiadomości do siebie to wygodny sposób na robienie sobie notatek np. zapisywanie linków do stron bądź nagrywanie wiadomości głosowych jak to zrobić jeśli nie widzimy siebie w liście czatów należy Rozwiń » dotknąć ikonki z biurem bądź ołówkiem w prawej górnej części ekranu następnie trzeba znaleźć i wybrać swój kontakt w liście i w sumie to tyle pozostaje już pisanie bądź nagrywanie jak już wspomniałem ta funkcja jest dostępna od dawna w innych popularnych komunikatorach wiadomości do siebie można wysłać w Messengerze procedura jest taka sama jak w WhatsAppie w telegramie w liście wiadomości należy szukać czatu o nazwie zapisane wiadomości z kolei w sygnale miejscem na takie wiadomości jest czas, który się nazywa moje notatki jeśli nie jest widoczna w liście można ją otworzyć po dotknięciu ikonki do napisania nowej wiadomości znajdą państwo prawej górnej części ekranu Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Więcej niż na antenie! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj i słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA