REKLAMA

Kołtun, ruski agent, skandal, upojenie władzą i purystka. A co mówi Žižek? Lista 588

Lista Przebojów TOK FM
Data emisji:
2022-12-02 19:20
Prowadzący:
Czas trwania:
12:25 min.
Udostępnij:

W najnowszym wydaniu Listy ani słowa nie wypowiada Jarosław Kaczyński, co w ciągu wielu minionych tygodni nie miało miejsca. Ale okrzyk „skandal!” nie dotyczy tego faktu a zachowań, które pani Reasumpcja oceniła, jak to ma w zwyczaju, jako brak kultury politycznej, czy coś w tym rodzaju. Nie po raz pierwszy zadaję zatem retoryczne pytanie – dlaczego ta właśnie pani uzurpuje sobie prawo, by z takich rzeczy rozliczać innych? W tej liście o polityce mówi się więcej, ale nie wyłącznie. O czym jeszcze? Najlepiej, po prostu, posłuchać. Propozycji albo wręcz całej Listy Przebojów TOK FM. Rozwiń »

Do premier dołącza nagranie, które wygrało w poprzednim wydaniu „Listy” - prof. Przemysław Litwiniuk, członek Rady Polityki Pieniężnej wylicza dziwne zjawiska, jakie mają miejsce w Narodowym Banku Polskim pod rządami prezesa Adama Glapińskiego. Miejsc drugiego i trzeciego nie przyznano.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też pisać: lista@tok.fm Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: LISTA PRZEBOJÓW TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 40% zniżką! Dobrego słuchania w 2023!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA