REKLAMA

W zgodzie z naturą – produkty regionalne, czyli smak, świeżość i powrót do tradycji

W zgodzie ze sobą i z naturą
Data emisji:
2022-12-16 06:40
Czas trwania:
21:39 min.
Udostępnij:

Przywiązanie do lokalnych receptur i składników, ekologia, świeżość – to powody, dla których Polacy tak chętnie sięgają po produkty regionalne. We wszystkich swoich sklepach Kaufland oferuje 4 tys. takich artykułów i współpracuje z 400 dostawcami regionalnymi. O tym, jakie wyjątkowe produkty klienci mogą znaleźć w poszczególnych regionach Polski, w kolejnym odcinku podcastu „W zgodzie ze sobą i z naturą” opowie Danuta Kołodziejczyk-Sedlak, dyrektor Pionu Zakupu Kaufland Polska. Ekspertka wyjaśnia także, w jaki sposób Kaufland kształtuje asortyment regionalny oraz co mogą zrobić producenci, którzy chcieliby nawiązać współpracę z siecią. Rozwiń »

Anna Okrajni, kierownik Laboratorium Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Skale wyjaśnia zaś, jaka tradycja stoi za produktami regionalnymi oraz po jaki rodzaj artykułów lokalnych klienci sięgają najczęściej. Słuchacze dowiedzą się również, jak wygląda produkcja artykułów regionalnych oraz jak producenci starają się dostosować do oczekiwań klientów.

Na podcast zaprasza Kaufland Polska Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: W ZGODZIE ZE SOBĄ I Z NATURĄ

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA