REKLAMA

Niech się pan zamknie! Lista 591.

Lista Przebojów TOK FM
Data emisji:
2022-12-23 19:20
Prowadzący:
Czas trwania:
15:06 min.
Udostępnij:

To nagranie trzymałem specjalnie na aktualną okazję. Życzenia świąteczne od prezesa Adama Glapińskiego, który ujawnił publicznie swój sposób na dobrą miłość jeśli nie mamy obok kogoś odpowiednio atrakcyjnego i godnego zaufania to „listowe” złoto, choć tzw. rynki od prezesa NBP oczekują prawdopodobnie zgoła innego rodzaju refleksji. Ale ten cytat jest w najnowszym wydaniu Listy Przebojów TOK FM tylko wisienką na torcie, powracamy bowiem w Liście ponadto między innymi do zawsze spektakularnych przykładów kindersztuby polityków oraz wielkiej pochwały nieprzedłużenia męki piłkarzy z Czesiem. Rozwiń »

Do premier dołączają tym razem aż dwa cytaty: nieco pozbawione autorefleksji pouczanie o kindersztubie z „Wyborów w TOKu” oraz pokaz kindersztuby w realu w wykonaniu zaciekle konkurującej z panią Reasumpcją Witek i panem Galantem Terleckim o palmę pierwszeństwa w dziedzinie żenady jednej z wicemarszałkiń.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też pisać: lista@tok.fm Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: LISTA PRZEBOJÓW TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA