REKLAMA

"Obajtek orżnął nas na grubą kasę". I śmierć ośmiornicy. Lista 593.

Lista Przebojów TOK FM
Data emisji:
2023-01-13 19:20
Prowadzący:
Czas trwania:
12:34 min.
Udostępnij:

Były prezes NIK, dziś senator niezrzeszony miał chyba wyjątkowy dzień, czego dowiodło wyjątkowe flow, jakim popisał się na finał swojej rozmowy w poranku radia TOK FM - ale i temat był gorący, bo Orlen, Obajtek i cała ta granda nie schodzą z czołówek portali, także, na domiar złego, ale to już później, za sprawą niejakiej pani Goss. Pani minister o inicjałach Marilyn Monroe popisuje się tymczasem swą zawstydzającą polszczyzną (zgodnie z obietnicą pomieszczam transkrypcję), zaś w studiu przedpołudnia Gościni uspokaja Prowadzącą, że jest sprawiedliwość na świecie: przynajmniej w świecie ośmiornic, w którym, zanim nieuchronna śmierć dopadnie Mamę Ośmiornicę umiera Tata Ośmiornica. Rozwiń »

Do premier dołącza w tym tygodniu Agata Szczęśniak, debiutująca w Liście Przebojów TOK FM jako nowa prowadząca radia, miejsca trzecie są z kolei aż trzy, pojawiają się w nich: Jan Wróbel, Adam Glapiński i prof. Piotr Wasylczyk u Cezarego Łasiczki. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: LISTA PRZEBOJÓW TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA