REKLAMA

Czy warto się jeszcze szczepić przeciwko grypie?

Przewodnik TOK FM Na Zdrowie
Data emisji:
2023-01-23 14:30
Prowadzący:
Czas trwania:
01:41 min.
Udostępnij:

Nie tylko warto, ale i trzeba. W tegorocznym sezonie grypowym widoczny jest wzrost liczby zachorowań na grypę oraz podejrzeń zachorowań. Dane Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego wskazują, że w pierwszym tygodniu stycznia 2023 roku w Polsce zachorowało na grypę lub podejrzewano tę chorobę u ponad 306,6 tys. osób, z tego niemal 3 tys. skierowano do szpitala. Rozwiń »
- Ja nie będę się szczepił, ponieważ już grypę przeszedłem w listopadzie - takie zdanie usłyszałam. Tyle że, to nie jest argument. Szczepionka na grypę zawiera kilka typów wirusa. Jeżeli nas zaraził jeden z nich, to po przechorowaniu nie jesteśmy uodpornieni na inne.
Szczepmy się. Ale nie tylko o grypie chciałam dziś powiedzieć.
Zapraszam Państwa do wzięcia udziału w licytacji na rzecz WOSP-u. Można wylicytować godzinę z dr Pawłem Grzesiowskim. W czasie tego programu Słuchaczu będziesz na antenie i będziesz mógł zadać mu pytania, które Cię nurtują. Więcej na tokfm.pl/aukcje. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Wodnik TOK FM na zdrowie w dzień dobry Ewa Podolska czy warto się szczepić przeciwko grypie tylko Warta, ale trzeba w tegorocznym sezonie grypowym widać wzrost liczby zachorowań na grypę oraz podejrzeń choroby dane Narodowego Instytutu zdrowia publicznego mówią, że w pierwszym tygodniu stycznia tego roku w Polsce zachorowało na grypę lub podejrzewano chorobę ponad 306 000 osób z tego niemal 3000 skierowano do szpitala, a ja nie będę szczepił, ponieważ już kryte przeszedłem Rozwiń » w listopadzie takie zdanie usłyszał tyle, że to nie jest argument szczepionka na grypę zawiera kilka typów wirusów, jeżeli na zaraził jeden z nich to po przechorowaniu jesteśmy uodpornieni na inny, a więc szczepmy się, ale nie tylko o grypie chciałam dziś państwu powiedzieć zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w licytacji na rzecz wielkiej orkiestry Świątecznej pomocy można licytować godzinę z dr. Paweł Grzesiowski w czasie tego programu słuchać tu słuchaczka będziesz na antenie i będziesz mógł zadać doktorowi wszystkie pytania, które nurtują, który nie zdążyłeś zadać wcześniej lub takie, które teraz dopiero przyjdą do głowy więcej na tokfm PL Kosznik aukcji do usłyszenia przewodnik medyczny od poniedziałku do piątku po czternastej 35 przewodnik TOK FM na zdrowie Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TOK FM NA ZDROWIE

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 40% zniżką! Dobrego słuchania w 2023!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA