REKLAMA

Przeziębienie chroni przed grypą

Przewodnik TOK FM Na Zdrowie
Data emisji:
2023-01-30 14:30
Prowadzący:
Czas trwania:
01:44 min.
Udostępnij:

Dzień dobry Rozwiń »
Mówimy o grypie i mówimy o przeziębieniu. A czy przeziębienie może przejść w grypę ?
Odpowiedź jest – nie !
Są to choroby wywołane przez zupełnie inne wirusy. Przeziębienie powodują wirusy z grupy tzw rhinowirusów, takich, które funkcjonują w układzie: nos, gardło, zatoki.
Ktoś powie – rozumiem, e przeziębienie nie przechodzi w grypę. Ale przecież można będąc już przeziębionym złapać wirusa grypy i co wtedy. Mamy dwie choroby równocześnie.
Otóż okazuje się, że jeśli ktoś jest przeziębiony to praktycznie prawdopodobieństwo, że w tym sam czasie zachoruje na grypę jest równe zero. Można powiedzieć, że przeziębienie chroni przed grypą Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Wodnik TOK FM na zdrowie z budową data zysk mówimy o Gryfie mówimy o przeciwnych, a czy przeziębienie może część gry w kwestii odpowiedzieć nie są choroby wywołane przez zupełnie inny wirus przeziębienie powodują wirusy z grupy tzw. Green Virus takich, które funkcjonują w układzie nos karp Zatorski coś powie rozumieć precyzyjne nie przechodzi kryzys, ale przecież można będąc już chybionym złapać wirusa i co wtedy mamy 2 choroby równocześnie Otóż okazuje się, że Rozwiń » jeśli ktoś jest przeziębiony to praktycznie prawdopodobieństwa w tym samym czasie zachoruje nakryte jest równe 0 i można powiedzieć, że przeziębienie chroni przed grypą a jaki jest mechanizm o tym wie dzisiejszy przewodniku na zdrowie, zanim się z państwem żegnam c jest państwa oraz, który zaprosił do licytacji jest wystawiona godzina dr Paweł Grzesiowski oczywiście licytacja na rzecz wielkiej orkiestry Świątecznej pomocy osoba, która licytuje godziny wtedy w rzeszowskim będzie miała swój bardzo ważny wkład w przygotowanie programu będzie mogła zadawać pytania doktorowi drążyć 1 słowem wypytywać będzie miała dr. Grzesiowskiego przez całą godzinę cykl audycji u TOKtora do dyspozycji więcej informacji naszej stronie albo dokładniej od razu TOK FM kropkę PL ukośnie NIK aukcję zapraszam państwa Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TOK FM NA ZDROWIE

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA