REKLAMA

Doświadczona, młoda, buntownicza. Platforma Obywatelska... Lista 596.

Lista Przebojów TOK FM
Data emisji:
2023-02-03 19:20
Prowadzący:
Czas trwania:
16:38 min.
Udostępnij:

Zgodnie z obietnicą dziś w „Liście” fragment drugi zapisu audio z posiedzenia pewnej podkomisji, na której arogancja władzy pomnożona przez charakterystyczną dla tej władzy kulturę i spotęgowana przez przedwyborcze wzmożenie zarówno rządzącej jak i opozycyjnej strony dały mieszankę wybuchową, jakiej nie powstydziliby się najwybitniejsi reprezentanci najbardziej zaściankowego targowiska. Temu nastrojowi dzielnie wtóruje znany ze swej błyskotliwej ogłady i głębi myśli minister, wykazujący się specyficzną interpretacją konstytucji a szczyptę niebywałego wręcz poczucia humoru połączonego nie tyle z dystansem do siebie, co raczej brakiem autorefleksji dodaje wysoka przedstawicielka Platformy Obywatelskiej (w archiwalnym nagraniu z grudnia). Ponadto mamy uroczą scenkę antenową o materiale, z jakiego wykonana jest pewna kula (nazwa tego materiału, mimo licznych poprawek, w nagraniu ostatecznie nie pada). Rozwiń »

Do premier dołącza kilka mocnych zdań o antykonstytucyjnej sepsie, czyli posocznicy w wykonaniu profesora Wyrzykowskiego, to nagranie zajęło miejsce 1., na drugim - pierwsza garść cytatów z podkomisji. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: LISTA PRZEBOJÓW TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA