REKLAMA

Przyszłość farm wiatrowych w Polsce? "Jeśli to znowu będą inwestycje ponad głowami obywatelek i obywateli - wrócimy do punktu wyjścia"

Mikrofon Radia TOK FM
Data emisji:
2023-02-08 20:00
Prowadzący:
W studio:
Czas trwania:
28:20 min.
Udostępnij:

Dziś sejm zagłosował za ustawą łagodzącą przepisy dotyczące stawiania farm wiatrowych na lądzie, zgodnie z którą wiatraki będą mogły stanąć w odległości co najmniej 700 m. od zabudowań mieszkalnych. Rozwiń »

"Czy był_byś za budową farmy wiatrowej w Twojej okolicy?" - tak brzmiało pytanie dzisiejszego programu, ale zanim oddaliśmy głos słuchaczom, razem z naszym ekspertem przenieśliśmy się w czasie, by zastanowić się, jak przez ostatnie niemal 10 lat zmieniała się w Polsce dyskusja o farmach wiatrowych i jakie nastroje społeczne w tej kwestii obserwują badacze społeczni.

Gościem programu był Piotr Drygas doktorant socjologii UW, współautor badania "Nie nasza wina, nie nasz problem. Katastrofa klimatyczna w oczach Polek i Polaków". Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: MIKROFON RADIA TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA